10 yıl Turgutlu’yu yönetti, şimdi milletvekili aday adayı oldu

  • Haberin Tarihi: 30 Nisan 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
10 yıl Turgutlu’yu yönetti, şimdi milletvekili aday adayı oldu

Turgutlu’da 10 yıl aralıksız olarak belediye başkanlığı yapan ve Ak Parti ile aynı dili konuşan belediye sloganıyla ilçeye büyük katkı sunan Turgutlu Belediyesi eski başkanı Serhat Orhan, AK Parti Manisa Milletvekili Aday adaylığını açıkladı. Geniş katılımlı aday adaylık açıklama toplantısı Ak Parti Turgutlu İlçe Başkanlığından gerçekleşti.

“Büyük dava adımı Recep Tayyip Erdoğan’ın açtığı yolda yürümek bizim için onurdur” diyen Serhat Orhan, AK Kadroların Türkiye için çok büyük projelere imza attığını vurguladı. Ak Parti’yi siyasi salvolarla yıpratmaya çalıştıklarını ifade eden Serhat Orhan;” Artık kendileri sahneye çıkmadığı için vekil devşirmeye başladılar. Biz sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız. Turgutlu bir milletvekili hak ediyor. Şuana kadar 10 aday adayı var ilçemizden, Turgutlu artık Ankara’da temsil edilmeli. Turgutlu, Ak kadrolara ve AK Parti’ye hep sahip çıktı. Benim aday olmam önemli değil, ilçemizden bir arkadaşımız seçilecek sırada yer alsın” ifadelerini kullandı.

Coşkulu bir kalabalık ile aday adaylığını açıklayan Serhat Orhan’a mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve oda başkanları da destek verdi. Partililerden destek alan Serhat Orhan;” Büyük Türkiye için siyaset yapıyoruz. 10 yılda Ak Parti desteği ile ilçemizin geldiği konum belli. İktidar ile aynı dili konuşan belediyecilik dedik ve sayısız projeyi ilçemize kazandırdık. Ak kadrolar her zaman memleket için mesai harcayan isimlere sahip olmuştur. İktidar ile el ele vererek Turgutlu’yu, Ege’nin Yükselen Yıldızı yaptık. Şimdi milletvekili aday adayı olarak karşınızdayım. Ak Parti’de siyaset yapmak memlekete birebir hizmet etmek demektir. Halkın hizmetkarıyız, halkın efendisi olmayız” ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın