5-0

  • Haberin Tarihi: 4 Şubat 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
5-0

BU REZİLLİĞİ KİM ÜZERİNE ALACAK

Ligdeki kötü gidişata bir türlü dur diyemeyen Turgutluspor bu hafta deplasmanda karşılaştığı 24 Erzincanspor’a 5-0 gibi tarihi bir farkla mağlup olarak camiayı üzdü.  Bu mağlubiyet sonrası yönetimin nasıl bir yol izleyeceği merakla bekleniyor.

Bir türlü istikrarı yakalayamayan ve haftalarca lider kaldığı ligde şuan play off hattının bile dışında kalan Turgutluspor’da, yönetim radikal kararlar almak için daha neyi bekliyor.

Adaletini ve oyuncu üzerindeki etkisini yitirmiş teknik kadro, formasının hakkını vermeyen bazı oyuncular, yönetim kurulunun bütün işi bir kaç yöneticinin omuzlarına yüklemesi, kötü sonuçların gelmesinde ki en büyük etkenler.

Herkes görevini layıkıyla yapmalı. Teknik kadro başarısız olduğunu düşünüyorsa gönderilmeyi beklemeden istifa etmeli.. Formasının hakkını vermeyen oyuncular kadro dışı bırakılmalı… Yönetimin ise bir an önce bu yumuşak tavrı bırakıp oyuculara para cezası kesmesi gerekir.

Ödülün olduğu yerde cezada kaçınılmaz olmalı. Sahamızda alınan mağlubiyetler, bu hafta alınan farklı mağlubiyetin faturası oyunculara para cezası olarak dönmeli.

Futbolda her sonuç var. Ancak, Turgutluspor bir markadır, bu markanın böyle kötü sonuçlarla rencide edilmesine bu camia göz yummaz. O nedenle kimse kendisini Turgutluspor‘un üzerinde görmemelidir.

(Haber-Yorum: İlker Uyar)

Anahtar Kelime: , , ,

Bir Yorum Yazın