8 yaşında ki öğrenci öğretmeni tarafından darp mı edildi ?

  • Haberin Tarihi: 7 Kasım 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
8 yaşında ki öğrenci öğretmeni tarafından darp mı edildi ?

Turgutlu’da küçük kızın sınıf öğretmeni tarafından darp edildiği iddia edildi.

Turgutlu’da bir sınıf öğretmeni tarafından darp edildiği iddia edilen ilkokul öğrencisi için aile suç duyurusunda bulundu. Öğrencinin ailesi kızları için hastaneden darp raporu aldı.

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde, ilkokul 3’üncü sınıf öğrencisi olan kızının, sınıf öğretmeni tarafından darp edildiği iddia eden öğrenci velisi emniyete giderek suç duyurusunda bulundu.

İddiaya göre, Cumhuriyet İlköğretim Okulu Öğrencisi H.N.A. (8), sınıf öğretmeni L.Y. tarafından derste boğazı sıkılıp havaya kaldırılarak tokat atıldı. Durumu hemşire olan annesi Arzu Aytekin’e anlatan küçük kız ve ailesi Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğüne gelerek öğretmenden şikayetçi oldu.

Polis merkezinde açıklama yapan anne Arzu Aytekin, Kızının sınıf öğretmeninin, boynundan tutularak havaya kaldırdığını ve tokat attığını iddia ederek; “Benim kızımı boynundan tutmuş havaya kaldırmış ve tokat atmış. Bu öğretmen bu davranışlarını yaptıktan sonra çocukları korkutuyormuş, ailelerinize söylemeyin diyormuş. Çocuğun söyledikleri bunlar”dedi.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın