AK Parti Turgutlu İlçe Başkanlığı ”Evet” için sahalara indi

  • Haberin Tarihi: 7 Mart 2017
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
AK Parti Turgutlu İlçe Başkanlığı ”Evet” için sahalara indi

AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Av.Mürşit Gedizli ve yönetim kurulu üyeleri 16 Nisan da yapılacak olan Halk Oylaması için mahalle ziyaretlerine başladı.

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde AK Parti İlçe Başkanı Av.Mürşit Gedizli, yönetim kurulu üyeleri, Kadın kolları ve Gençlik kolları üyeleri ile Sivrice, Baktırlı ve Karaoluk mahallelerini ziyaret etti.

Mahalle sakinleri ile hasbihal eden Başkan Gedizli, 16 Nisan’da yapılacak olan Halk Oylamasında neden ”Evet’ denilmesi gerektiği maddeler halinde mahalle sakinlerine anlattı.

Türkiye’nin artık mevcut sistem de kabına sığamadığını, büyük Türkiye için yeni anaya sa ve başkanlık sisteminin gerekli olduğu söyleyen Gedizli, Ülkemiz 15 yıldır kalkınma ve gelişme de zirve yapmış durumda. Fakat mevcut sistem de ülkemizi yavaşlatan ve daha da hızlanmasına engel olan sebepler var. Başkanlık sistemi ile bunlar ortadan kalkacak”dedi.

Türkiye’nin güçlü bir lidere sahip olduğunu da sözlerine ekleyen Başkan Gedizli;”AK Parti’nin Kurucu Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan çok güçlü bir lider. Hatırlarsanız Tayyip bey; biz kefenimizi giyerek bu yola çıktık dediğinde birileri alay etti. Fakat 15 Temmuz gecesi Cumhurbaskanımız Recep Tayyip Erdoğan, silahların ve tankların gölgesinde havaalanına inip, milletiyle buluşurken, birileri arka kapılardan ilçe başkanlarının evine kaçtı. Cesaret, adamlık ve dik duruş işte budur. ”Öleceksek adam gibi ölelim” sözlerinin boşa söylenmediğini 15 Temmuz gecesi Lideri ile birlikte milletimiz göstermiştir”ifadelerini kullandı.

Mahalle sakinleri ile toplu fotoğraf çekiminin ardından partililer Karaoluk mahallesinden ayrıldı.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın