Ak Parti’de aday adayları bir arada

  • Haberin Tarihi: 11 Mayıs 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Ak Parti’de aday adayları bir arada

Ak Parti Turgutlu İlçe Başkanlığı, Turgutlu’dan Ak Parti Manisa Milletvekili aday adayı olan isimlerle sabah kahvaltısında bir araya geldi. Turgutlu’nun milletvekili olması yönünde arzularını dile getiren AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Kazım Dilek;” Gönül ve dava bağımız olan aday adayları dostlarımızla bir arada olmak bizleri mutlu etti” dedi.

Hasanağa Kahvaltı Salonunda gerçekleşen toplantıda aday adayları Mürşit Gedizli, Serhat Orhan, Güzide İçen Kasap, Fatih Özsümer, Ömür Türkmenoğlu ve Kemal Tezgören katıldı. İlçe Başkanı Kazım Dilek;” Ak Parti ailesine hizmet etmiş değerli arkadaşlarımızın aday adaylıkları bizleri mutlu etti. Biz büyük ve güçlü bir aileyiz. Burada ki her isim Ak Parti hareketine önemli katkı sağlamıştır. Bizde Turgutlu’dan bir milletvekilimiz olsun istiyoruz” ifadelerini kullandı.

–3 aday adayı kahvaltıda yer almadı–

Turgutlu’nun aday adayı olan Şerif Yılmaz, Zekeriya Kaya ve Fatma Özcan, İlçe Başkanlığının düzenlediği kahvaltıda yer almadı. Bu üç ismin diğer ilçelerde ki programlarda oldukları için Turgutlu İlçe Başkanlığı’nın toplantısına katılamadığı öğrenildi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın