Ak Parti’de ilk başvuru Ali Başeskici’den

  • Haberin Tarihi: 9 Kasım 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Ak Parti’de ilk başvuru Ali Başeskici’den

AK Parti Turgutlu’da, Belediye Başkanlığı için ilk resmi başvuru Perşembe günü Ali Başeskici (Sadıklar Ali) tarafından yapıldı.
AK Parti’de tüm başvuruların Manisa İl Başkanlığından alınıyor olmasından dolayı, Turgutlu Teşkilatına evraklarıyla giden ve resmi başvuru için Manisa’ya gideceğini belirten Ali Başeskici’ye, Parti programları nedeniyle Ankara’da olan İlçe Başkanı Kazım Dilek’e vekâlet eden yönetim kurulu üyeleri Beycan Kurtvuran, Metin İçöz ve Fahrettin Çinkılıç hayırlı olsun dileklerini ilettiler.
Turgutlu’nun sosyal, kültürel, ekonomik yönleri başta olmak üzeri tarım ve hayvancılığıyla da öncü bir şehir olduğunu söyleyen AK Parti Turgutlu Belediye Başkan Adayı Adayı Ali Başeskici; “Turgutlu’muzu neredeyse unutulmuş bir şehir olmaktan çıkararak, işçisi, memuru, emeklisi ve genciyle mutlu insanların yaşadığı bir şehir haline getirmek istiyoruz. Bu çok uzak bir hayal değil.”dedi.
Turgutlu’nun 160 Bin’lik nüfusu ile birçok il’den büyük olduğunu hatırlatan Başeskici, şunları söyledi; “Doğup, büyüdüğümüz ve her sokağında anılarımız olan bu şehir artık kasaba değil, 160 Bin’e gelmiş nüfusu ile büyük bir şehirdir. Büyükşehir’in yaşam standartlarını yakalamak ve huzurlu bir şehir hayalimiz var. Sayın Cumhurbaşkanımızın yerel siyasete ve belediyelere verdiği önemi biliyoruz. Bu çizgiden yola çıkarak, şehrimiz, insanımız ve geleceğimiz için doğru olan, hak olan ne varsa onu yapacağız. Biz, gönüller de iz bırakan olmak istiyoruz. Kaliteli işler, kaliteli projelerle inşallah gönüllerde iz bırakan olacağız. Ülkemiz ve şehrimiz içim yeniden hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.
Turgutlu İlçe Teşkilatından sonra, AK Parti Manisa İl Başkanlığına giden Ali Başeskici (Sadıklar Ali), başvurusunu yaparak Turgutlu’dan resmi başvuru yapan aday adayı oldu.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın