Bahçeli, Turgutlu’da dev projelerin açılışını yaptı

  • Haberin Tarihi: 23 Kasım 2017
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Bahçeli, Turgutlu’da dev projelerin açılışını yaptı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Turgutlu’da Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Turgutlu Belediyesi tarafından hayata geçirilen projelerin açılışını, yeni projelerinde temelini attı. 297 Milyon TL tutarında ki 81 projenin açılışını yapan Bahçeli, Turgutlu ve Manisa’da gördüğü ilgiden dolayı memnun olduğunu ifade etti.

Devlet Bahçeli ilk önce Turgutlu Belediyesini ziyaret etti. Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’i makamında ziyaret eden Bahçeli belediye hakkında Başkan Şirin’den bilgiler aldı. Bahçeli daha sonras prestij caddeleri kapsamında tamamlanan Akçakmak Yolundan toplu açılışın yapılacağı 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanına geçti.

Turgutlu’da Battı Çıktı Köprülü Kavşak, Ovacık Gençlik Kampı ve Spor Tesisleri, Fatih Caddesi Düzenleme, Muhtelif Cadde ve Yolların düzenleme, prestij caddelerinin alt yapı çalışmalarının temelini atan Bahçeli, Çok Amaçlı Kapalı Otopark ve pazaryeri, Spor Salonu ve Yüzme havuzu, Katı Atık Bertaraf Transfer İstasyonu, Gençlik Merkezi, MABEM, Çocuk Kültür ve Sanat Merkezleri, Irlamaz Çayı Çevre Düzenlemesi, Çatalköprü-Urganlı-Çıkrıkçı-İzzettin Köprüleri, Avşar-Akçapınar-İzzettin Düğün Salonları, Kabaçınar-Urganlı-Selvilitepe İtfaiye Müfrezeleri, Eski Belediye Binası Restorasyonu, 149 Km. asfalt yapımı, 319 bin metrekare parke taşı döşeme, gasilhane, Atıksu Arıtma tesisi, 14 mahallede dere ıslahı, Mimar Sinan Caddesi kanalizasyon ve yağmur suyu çalışması, 88 km alt yapı çalışması, Irlamaz-Akçapınar-Hacıisalar-Kabaçınar-Karaköy-Kuşlar-Ören-Yunusdere-Çepnibektaş mahalleri alt yapı çalışmaları, TURBEM, Dosteli, Sahil Sokak yapımı, Kent Müzesi, Gardalya Sokak düzenlemesi, Hüdavendigar Park yapımı, 7 adet kiraz alım tesisi, İsmailcik Dere ıslahı, Gaffar Okan Engelsiz Yaşam alanı, 101 sokak yenileme projelerinin açılışını yaptı.

15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanında yapılan toplu açılışta Bahçeli’ye Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin eşlik etti. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Turgutlu’da büyükşehir ile Turgutlu belediyesi tarafından hayata geçirilen projeler için Cengiz Ergün ve Turgay Şirin’i tebrik etti.

–Coşkulu kalabalık Ahmet Şafak’la ısındı–

Öte yandan toplu açılış töreni öncesi Turgutlulular Ahmet Şafak konseriyle coştu. Ahmet Şafak’ın şarkılarıyla Devlet Bahçeli’nin gelişini bekleyen kalabalık keyifli bir konser izledi. Soğuk havada Turgutlulular Ahmet Şafak’ın şarkılarıyla ısındı.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın