Belediyeler birliğinden Turgutlu Belediyesine araç hibesi

  • Haberin Tarihi: 16 Mayıs 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Belediyeler birliğinden Turgutlu Belediyesine araç hibesi

Turgutlu Belediyesine, Türkiye Belediyeler Birliğinden iş makinesi hibesi geldi. Piyasa değeri yaklaşık 300 bin TL olan iş makinesi Turgutlu Belediyesine teslim edildi. Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde yer alacak aracın tanıtımı yapıldı.

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin yeni araçla ilgili Fen İşleri biriminden teknik bilgi alırken belediyeler birliğine teşekkür etti. Başkan Şirin;” Araç filomuza bir yenisi daha eklendi. Belediyeler Birliğinden gelen hibe ile iş makinesi sayımız 7’ye yükseldi. Kesintisiz hizmet için araç filosunun genişliği oldukça önemli. Turgutlulu hemşerilerimizin hizmetine sunulan bu araç için birliğimize teşekkür ediyoruz. Hayırlı işlerde Turgutlu halkına yarar sağlar umuduyla yeni aracın belediyemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Şirin ayrıca,” Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı görevini yürüten ve daha sonra Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mesleki Hizmetler Genel Müdürlüğü,Mesleki Düzenleme Dairesi Başkanlığı görevine atanan Fuat Uzun’a teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın