Bilgikent’ten protokole ziyaret

  • Haberin Tarihi: 27 Eylül 2017
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Bilgikent’ten protokole ziyaret

2017-2018 dönemi İlköğretim Haftası nedeniyle Bilgikent Okulu yönetim ve öğrencileri protokol ziyaretlerinde bulundu.

İlk olarak Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan’ı ziyaret eden Bilgikent okul müdürü İrfan Urhan, yöneticiler ve öğrenciler, Kaymakam Turan ile sohbet gerçekleştirdi. Bilgikent Okulları’nın Turgutlu eğitimine büyük katkılarda bulunacağına inandığını belirten Kaymakam Turan, ziyaret bitiminde öğrencilerimize kitap hediye etti.

Başkan Şirin’e makamında ziyaret

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, 2017-2018 İlköğretim Haftası dolayısıyla Bilgikent Okulları Okul Müdürü, okul eğitimcilerini ve öğrencilerini makamında ağırladı.

Bilgikent Okul Müdürü İrfan Urhan, Matematik Öğretmeni Damla Kutluel, Halkla İlişkiler Sorumlusu Seçil Baysal ve 1. sınıftan, 8. sınıf yaş arasındaki öğrenciler ilköğretim haftası dolayısıyla Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’e ziyarette bulundu. Nezaket ziyaretlerinden dolayı memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Şirin, “Değerli öğretmenlerimiz ve uzun bir yaz tatilini tamamlamış sevgili öğrencilerimizle bir araya gelmekten dolayı memnuniyetimi ifade etmek isterim. Bu anlamda yeni eğitim ve öğretim yılının bir kez daha sevgili öğrencilerimize, sabırla ve azimle çalışan değerli eğitimcilerimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyor, başarılarla dolu bir dönem diliyorum” dedi. Bilgikent Ortaokulu Müdürü İrfan Urhan da makamında kendilerini ağırladıklarından dolayı Başkan Şirin’e teşekkür ederken, Başkan Şirin de kendisine çiçek takdimi yapan öğrencilere kırtasiye malzemelerinden oluşan seti armağan etti.

Ölmez Bilgikent Okullarını ağırladı

Bilgikent Okulları İlköğretim haftası etkinlikleri çerçevesinde Turgutlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez’i makamında ziyaret etti.

Öğrenci ve yöneticilerimizle tek tek ilgilenen Ölmez, okulu bir hafta önce ziyaret ettiğini, fiziki yapısı ve teknolojik donanımını çok beğendiğini belirterek, uygulanacak eğitim-öğretim programlarıyla Bilgikent Okulları’nın Turgutlu eğitiminde örnek bir kurum olacağına inandığını söyledi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın