Çay bahçesinde silahlı yaralama

  • Haberin Tarihi: 7 Kasım 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Çay bahçesinde silahlı yaralama

Turgutlu’da bir çay bahçesinde meydana gelen olayda aralarında tartışma çıkan şahıslardan biri diğerini bacaklarından tabanca ile vurarak yaraladı. Bacaklarından vurulan şahıs olay yerinden kaçarak bir markete sığındı.

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde meydana gelen silahla yaralama olayında bir kişi bacaklarından vurularak yaralandı. Turgutlu Karpuz Kaldıran Parkında bulunan çay bahçesi bölümünde meydana gelen olayda henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı M.A.(29) isimli şahıs ile H.Y. arasında tartışma çıktı. İddiaya göre H.Y. yanında ki tabanca ile M.A. isimli şahsın bacaklarına birden fazla ateş ederek yaralandı. Olay yerinden kaçan M.A., Atatürk Bulvarında ki bir markete sığındı.

Olay yerine polis ve sağlık ekipleri intikal ederken yaralı şahsa ile müdahale market içerisinde yapıldı. İlk müdahalesi market içinde yapılan M.A. ambulans ile Turgutlu Devlet Hastanesine kaldırıldı. Polis ekipleri bölgede detaylı incelemeler yaparken olay yeri inceleme ekipleri alanda çalışma yaptı.

M.A.’yı silahla yaraladığı iddia edilen şahsın olay yerinden kaçtığı ve polis ekiplerinin geniş çaplı arama çalışması başlattığı öğrenildi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın