CERSAIE’DE SERAMİKSAN’A YOĞUN İLGİ

  • Haberin Tarihi: 25 Eylül 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
CERSAIE’DE SERAMİKSAN’A YOĞUN İLGİ

Dünyanın en büyük seramik fuarı Cersaie’de Seramiksan’ın inovatif ürünleri, ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi ile karşılanıyor.

Seramiğin dünya başkenti Bologna’da gerçekleşen Cersaie’ye bu yıl 11.kez katılan Seramiksan, banyo, mutfak, tüm yaşam alanları ve kamusal alanlar için kullanılabilecek seramik, granit karolardan oluşan yeni ürün çeşitleri ve vitrifiye ürünlerini sektör profesyonellerine ve ziyaretçilere sunuyor.

Seramiksan’ın büyük titizlikle yürüttüğü AR GE çalışmaları sonucunda Cersaie’ye özel olarak oluşturduğu yeni koleksiyonunda yer alan ’Urban’’, ‘’Terazzo’’, ‘’Rusty’’, ‘’Rock’’ ‘’History’’, ‘’Paint’’ serileri ve 7 farklı renk seçeneği sunan Aura Tezgah üstü LavaboSerisi ziyaretçiler tarafından tam not alıyor.

Seramiksan’ın 2018 koleksiyonunda yer alan, Türkiye’de ilk kez dış mekanlarda kullanım için özel olarak ürettiği, Outdoor Koleksiyonu da fuarda dikkat çekiyor. Büyük beğeni toplayan 120 x 120, 40 x 120 ebatlarında ve 20 mm kalınlığında üretilen seri,fonksiyonelliği ve colored body (renkli gövde) üretilmesiyle standartları yükseltiyor.

Sektörün köklü ve yenilikçi markası Seramiksan, 24 – 28 Eylül tarihlerinde hall 18/ B56 – C53 standında ziyaretçilerle buluşmaya devam edecek.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın