Çetin Akın görevi devraldı(VİDEO)

  • Haberin Tarihi: 10 Nisan 2019
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Çetin Akın görevi devraldı(VİDEO)

Turgutlu’nun yeni belediye başkanı Çetin Akın resmen görevine başladı ve belediye başkanlık makamını devraldı. Çetin Akın’a devir teslimi Turgutlu Belediye Başkan yardımcısı Hakan Sezer yaptı. Akın belediyeden önce 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanında Atatürk anıtına çelenk sundu ve Atatürk Bulvarından yürüyerek belediyeye geldi.

Belediye personeli tarafından çiçeklerle karşılanan Çetin Akın eski mesai arkadaşları teşekkür etti. CHP ile yerel seçimden zaferle ayrılan Çetin Akın daha sonra başkanlık makamında Turgutlu Belediye Başkan yardımcısı Hakan Sezer ile devir teslim için bir araya geldi. Çetin Akın devir teslim töreninde;” Bizden önce belediye başkanlığı yapan Sayın Turgay Şirin’e, belediye başkan yardımcılarına ve ekibine çok teşekkür ederiz” dedi. Çetin Akın makamı devraldıktan sonra anne ve babasının ellerini öperek hayır dualarını ald.

Devir teslim töreninden sonra Belediye Binasının balkonuna çıkarak vatandaşla seslenen Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın herkese teşekkür etti. Çetin Akın’ın konuşmasından önce Kuran-ı Kerim okundu ve dualar edildi.

Balkon konuşmasında vatandaşlara seslenen Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın;” Biz seçim öncesi birleşerek kazanacağız dedik ve kazandık. Şimdi de birleşe birleşe Turgutlu’yu yöneteceğiz. 31 Mart’tan sonra siyaset bitti, artık Turgutlu menfaati için kolları sıvayacağız. Her zaman dediğim gibi makam arabasına binmeyeceğim, makam kapısını da söktürüyorum. Halkın içinde olan bir belediye başkanı olacağım. Kimsenin hakkını yedirtmedim ve yine yedirtmeyeceğim” dedi.

Akın daha sonra belediye meclis üyeleriyle birlikte makamında anı fotoğrafı çektirdi.

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • iso
    10 Nisan 2019 16:17

    turgay başkan gelemedimi görev teslimine zoruna gitti kesin

Bir Yorum Yazın