Çetin Akın mazbatasını aldı;” Turgutlu’yu hep birlikte yöneteceğiz”(VİDEO)

  • Haberin Tarihi: 9 Nisan 2019
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Çetin Akın mazbatasını aldı;” Turgutlu’yu hep birlikte yöneteceğiz”(VİDEO)

31 Mart’ta Turgutlu’da yapılan yerel seçimlerden zaferle ayrılan Çetin Akın bugün mazbatasını aldı. Çetin Akın ve meclise seçilen CHP’li üyeler mazbatalarını Turgutlu Yüksek Seçim Kurulundan aldılar.

CHP ile seçim zaferi yaşayan Çetin Akın ve partililer ile meclise seçilen üyeler bugün mazbatalarını Turgutlu Yüksek Seçim Kurulundan aldılar. Çetin Akın mazbatasını Yüksek Seçim Kurulu Müdürü Yaylagül Özer’den teslim aldı. Mazbatasını eşi Sabriye Akın ve CHP Turgutlu İlçe Başkanı Orhan Eratıcı ile birlikte alan Çetin Akın tüm Turgutlu’ya teşekkür etti.

Mazbatasını alarak resmen Turgutlu Belediye Başkanı olan Çetin Akın:”Uzun yıllar sonunda Cumhuriyet Halk Partisi Turgutlu’da bir yerel seçim kazanmıştır. Seçim sürecinde yaşadığımız her şey geride kalmıştır, bundan sonra Turgutlu halkınında karar verdiği gibi kentimizi birlikte Hak, Hukuk ve Adalet çerçevesinde yöneteceğiz. Bu sürecin Turgutlu’muza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Yarın saat 14.00’da Turgutlu Belediyesinde devir teslim töreni yapılacaktır. Tüm halkımız davetlidir” dedi.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın