CHP sahaya indi

  • Haberin Tarihi: 13 Ocak 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
CHP sahaya indi

Geçtiğimiz ay seçilen CHP Turgutlu Yeni Yönetimi çalışmaları hızlandırdı.

CHP Turgutlu İlçe Örgütü yeni yönetimi önceki akşam Selvilitepe Mahalle sakinleriyle biraraya geldi.

Mahalle kahvehanesinde gerçekleşen toplantıya başkan Yakup Çilel, yönetim kurulu üyeleri, mahalle temsilcileri ve çok sayıda partili katıldı. İlk mahalle ziyaretine Selvilitepe’den başlayan CHP’liler mahalle sakinleri ile Turgutlu’nun sorunları ve Türkiye`nin sorunları ve çözüm önerileri hakkında sohbet etti. Sıcak sohbet havasında geçen ziyarette mahallelilere misafirperverliklerinden dolayı CHP’liler teşekkürlerini sundular.

Mahalle ve köy ziyaretlerinin artarak devam edeceğini vurgulayan Başkan Çilel, “Turgutlu’nun sosyal demokrat bir geçmişe sahiptir. Bu kimliği yeniden gün yüzüne çıkarmak için ilçe örgütü olarak yoğun bir şekilde çalışacağız. Halkımızın sorunlarına ortak olacağız. Onların acılarını paylaşacağız. En önemlisi de onlarla dayanışma içinde olacağız. Çünkü Cumhuriyet Halk Partisi halkın partisidir. Çünkü CHP herkes için var. Bugün nerede bir sorun varsa CHP’liler orada. Çalışmak için seçim dönemlerini beklemeyeceğiz. Hiç durmadan çalışacağız ve huzura, barışa, mutluluğa kavuşturacak bir Kasabayı hep birlikte inşaa edeceğiz.

Talep ve önerilerini CHP’li ekibe ileten Selvilitepe Mahalle sakinleri, Turgutlu Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesinin vatandaşı mağdur ettiğini, ulaşım sıkıntılarını,  belediye tarafından seçmenlere kulak verilmemesini, Irlamaz yolundaki alt geçitin su taşkını sorunu gibi birçok konu hakkında talepte bulundular. Yol yapım ve çevre düzenlemelerindeki denetimsizliklerden de dem vuran vatandaşlar, seçim süreci dışında uzun süredir kimsenin kendilerini ziyaret ederek sorunlarını dinlemediğini söylediler.  Sorunları için çözüm talebinde bulunan vatandaşlar CHP’lilerden yardım istedi.

Konuyla ilgili olarak Belediye Başkanı Turgay Şirin ve gerekli mercilerle en kısa sürede iletişime geçeceğini ve sorunları kendilerine ileteceğinin sözünü veren Çilel, “CHP olarak her zaman vatandaşımızın yanındayız. Ortada bir mağduriyet var ise en kısa sürede çözüme ulaştırmak bizlerin görevidir. Gücümüz yettiği, elimizden geldiğince yurttaşlarımızın sorunlarını çözmeye çalışmak asli görevimizdir. “dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın