CHP YENİ YÖNETİMİ İLK GENİŞ KATILIMLI TOPLANTISINI YAPTI

  • Haberin Tarihi: 8 Ocak 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
CHP YENİ YÖNETİMİ İLK GENİŞ KATILIMLI TOPLANTISINI YAPTI

CHP Turgutlu’da ilk geniş katılımlı toplantı yapıldı.

CHP Turgutlu İlçe Başkanlığı yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri parti üyeleriyle ilk geniş katılımlı toplantılarını gerçekleştirdiler. Toplantıda Turgutlu’nun geleceği ve yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Pazar günü saat 20.00’de ilçe binasında gerçekleşen toplantıya ilçe Başkanı Yakup Çilel başkanlık etti. Yeni seçilen ilçe yöneticilerinin yanı sıra, İlçe mahalle temsilcileri, Kadın ve gençlik kolları yönetimleri de toplantıya eksiksiz katıldılar. Çok sayıda üyenin eşlik ettiği toplantıda, yapılan çalışmalar masaya yatırıldı. Toplantıda konuşan İlçe Başkanı Yakup Çilel, seçimlere hazırlık yapıp mahallelerde örgütlenme,  yarın seçim olacakmış gibi çalışmalara hız vereceklerini söylerek, geniş katılımlı toplantıların aksatılmadan önümüzdeki aylarda da devam edeceği bilgisini verdi.

Gelecekte neler yapılacak, ilçenin sorunları ve önerilerin de konuşulduğu toplantıda diğer ilçeler gibi CHP 2019 yerel seçimleri öncesi Turgutlu’da ciddi bir yerel çalışma yapması bekleniyor.

SAMSUNG CSC

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın