CHP’de Bekir Başevirgen aday adaylığını açıkladı

  • Haberin Tarihi: 10 Mayıs 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
CHP’de Bekir Başevirgen aday adaylığını açıkladı

Cumhuriyet Halk Parti Turgutlu İlçe yönetiminde yer alan ve Turgutlulu iş adamı Bekir Başevirgen, CHP Genel Merkezinde aday adaylık başvurusu yaptıktan sonra partisinde aday adaylığını açıkladı. Partililerin karşısına çıkan Bekir Başevirgen;” Aydınlık bir Türkiye için, parlamenter bir sistem için bu yola çıktım ve karşınızdayım” dedi.

CHP Turgutlu İlçe Başkanlığı binasında gerçekleşen aday adaylığı açıklamasında İlçe Başkanı Yakup Çilel ve yönetim hazır bulundu. Sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin ve oda başkanlarının hazır bulunduğu aday adaylığı açıklamasında partililer listede Turgutlulu aday görmek istediklerini ifade ettiler.

Aday adaylığını açıklayan Bekir Başevirgen;” Bugün burada partimizin yönetim kurulu ile bir aradayız. Aday adaylığımı partililerimin desteği açıklamak beni çok mutlu etti. Aydınlık bir Türkiye için bu yola çıktım. Hak, adalet, ifade özgürlüğü, basın özgürlüğü konularında ülkemizde yaşanan sıkıntıları ve sorunları herkes biliyor ve görüyor. Karanlıklara değil aydınlıklara yürüyeceğimiz bir ülke için aday adayıyım. Cumhuriyet Halk Partisi, bu toprakların partisidir. Manisa’mızı ve Turgutlu’muzu en iyi şekilde temsil edeceğimizi düşündüğümüz için aday adayı olduk. Parlamenter sisteme inandığımız için aday adayı olduk. Partimiz için hayırlı olsun” dedi.

İlçe Başkanı Yakup Çilel’de Bekir Başevirgen’e çıktığı yolda başarılar diledi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın