Cumhur ittifakı sahaya indi (VİDEO)

  • Albümün Tarihi: 4 Şubat 2019
  • Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Cumhur İttifakı Turgutlu’da bir araya geldi. MHP’li belediye başkanı Turgay Şirin ve MHP teşkilatı, AK Parti İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Ziyarette Turgutlu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Turgay Şirin ve Ak Parti İlçe Başkanı Kazım Dilek ile eski milletvekili Süleyman Turgutlu balkon konuşması yaptılar.

Ak Parti İlçe Başkanı Kazım Dilek;” Beka meselesi varken ayrı gayrı olmak olmaz. Liderlerimiz ittifakın temellerini attılar, bizlerde buna destek vereceğiz. Cumhur ittifakı memleket meselesidir, Çanakkale ruhudur, 15 Temmuz direncinin ateşidir. Seçimlerde Cumhur ittifakı AK Parti ve MHP arasındadır, kimse insanların aklıyla alay etmesin. Bizim adayımız MHP’li Turgay Şirin’dir, Turgay Şirin ittifakın adayıdır. Cumhur ittifakının ruhuna uygun hareket ediyoruz ve kol kola giriyoruz. 31 Mart akşamı Cumhur ittifakı seçimleri kazanacaktır ve Turgay Şirin belediye başkanımız olacaktır” dedi.

Hem AK Parti hemde MHP’lileri yer aldığı kalabalığa seslenen Turgay Şirin;” Burada ki ruh Yenikapı ruhudur. Bizler geçmişe sünger çektik, hatalarımız olmuştur ama beka ve memleket meselesi olunca kol kola olduk. Burada hem ülkücü kardeşlerim ve hemde AK Partili kardeşlerim. Beraber bu yolları yürüyeceğiz. Cumhur ittifakı ile yola devam edeceğiz. Artık Cumhur ittifakının 6 milletvekili var ve Ankara’da Turgutlu için sürekli olarak yatırım hamlelerimiz olacak. Dönem dönem aksaklıklar yaşadık ama kentimizin makyajını değil alt yapısını kendimize dert edindik. Yeni dönemde Cumhur ittifakının ruhu ile Turgutlu Belediyesi vatandaşına en iyi hizmeti verecektir. Cumhurbaşkanımız Erdoğan ve bilge liderimiz Devlet Bahçeli’nin yaktığı beka ateşi bizleri sarmıştır, koltuk sevdalısı değil memleket sevdalısı olarak yolumuza devam ediyoruz. Koltuk sevdamız yok ki kaybetme korkumuz olsun” ifadelerini kullandı.

Ak Parti İlçe Başkanlığında gerçekleşen ziyarette Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Ak Parti İlçe Başkanı Kazım Dilek, MHP İlçe Başkanı Gürhan Bostancı, AK Parti Gençlik Kolları İbrahim Kayser, Ülkü Ocakları Başkanı Cemal Gürefe, kadın kolları başkanları, meclis üyeleri ve partililer yer aldı.

Bir Yorum Yazın