Destici;” Biz Cumhur ittifakının ruhuna sahibiz, Serhat Orhan’la seçim bizimdir” (VİDEO)

  • Albümün Tarihi: 4 Şubat 2019
  • Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Turgutlu’da partisinin  seçim bürosunun açılışına katıldı. Destici ve Büyük Birlik Partisi Turgutlu Belediye Başkan adayı Serhat Orhan açılış töreninde birer konuşma yaptılar. Destici;” Büyük Birlik Partisi, Cumhur ittifakının ruhuna bağlıdır ve bağlı kalmaya devam edecektir. Altını net bir şekilde çiziyoruz, Turgutlu’nun efsane başkanı olmuş Serhat Orhan yeniden belediyeyi kazanacak. Biz bu ruhun bir parçasıyız ve hiç bir zaman dışarıda olmayacağız” dedi. Serhat Orhan’da;” Bu bir belediye seçimi, Büyük Birlik Partisi de Cumhur İttifakının bir partisi. Burada Serhat Orhan, Turgay Şirin ve Çetin Akın yarışacak” ifadelerini kullandı.

Koza Park bölgesinde bulunan seçim bürosunun açılışında konuşan Serhat Orhan;” Biz her zaman ittifakın ruhunu bilen ve taşıyanlardan olduk. Turgutlu halkı 5 yılda çok şey kaybetti, biz Turgutlu için bu yola çıktık. Cumhur ittifakının dışında bir partide değiliz. Halkımızın teveccühü var, genel başkanımızla esnaflarımızı ziyaret ettik, herkes artık bir an önce 31 Mart gelsin diye bekliyor. Sizlere soruyorum, bir çok proje geliştirdik, devletimizin ve iktidarımızın desteğiyle bu hizmetleri Turgutlu halkına sunduk. Hiç bu garibin bu kardeşinizin payı yok bu işlerde. Hastane projesini birlikte başardık, Irlamaz vadisi projemiz ödül aldı, her yerde izimiz ve imzamız var. Turgutlu için Büyük Birlik zamanı” dedi.

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici;” Serhat Orhan bizim adayımız ve bu seçimleri kazanacağız. Turgutlu halkının Serhat Orhan’ı sevdiğine birebir şahit olduk. Biz Cumhur ittifakının bir parçasıyız, bu ruhu bizde taşıyoruz. Burada yerel bir seçim var ve bizde sahnedeyiz. İttifak ruhu dışında bir durum yok. Büyük Birlik Partisi ile Serhat Orhan yeniden belediye başkanı olacaktır. Biz bugün bunu gördük. Turgutlu, yeniden Ege’nin yükselen yıldızı olacaktır. Ankara’da ki her türlü yatırımın ve projenin takipçisi olacağız, Turgutlu için elimizden gelen mücadeleyi vereceğiz. Siz Ankara’dan destek gelir mi diye düşünmeyin, orada biz varız ve destek her zaman sizlerle buluşacak. Turgutlu’da Büyük Birlik zamanı gelmiş, Serhat Orhan’la bu seçimleri kazanacağız, sizler bizlere güvenin ve destekleyin”ifadelerini kullandı.

Açılış töreninde Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Partisi Turgutlu Belediye Başkan adayı Serhat Orhan, Büyük Birlik Partisi Manisa İl Başkanı Ahmet Ay, Büyük Birlik Partisi Turgutlu İlçe Başkanı Hacı Ergin ve Büyük Birlik Partisi kurmayları katıldı.

 

 

 

Bir Yorum Yazın