Döne, eski kocasının kurşunlarıyla can verdi

  • Haberin Tarihi: 20 Haziran 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Döne, eski kocasının kurşunlarıyla can verdi

Hem ev hanımı hemde okulunu bitirerek kaymakam adayı olan Döne Aksu,boşandığı eşi Erkan T. tarafından Salı sabah saatlerinde Turgutlu’ya bağlı Çampınar Mahallesi av  tüfeğiyle öldürüldü.

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde Salı sabah saatlerinde meydana gelen eski koca cinayetinin ardından dram çıktı. Ayrıldığı kocası tarafından tüfekle vurularak öldürülen 28 yaşında ki Döne Aksu’nun 11 yaşında bir kız çocuğu olduğu, çocuk yaşta Erkan T. ile evlendiği ve evlendikten sonrada Kamu Yönetimi okuyarak kaymakam adayı olduğunu öğrenildi. Ayrıldığı karısı Döne Aksu ile barışmak için Döne Aksu’nun babasına ait olduğu öğrenilen çiftliğe giden Erkan T., eski karısının barışmayı kabul etmemesi üzerinde yanında ki av tüfeğiyle vurdu. Birden fazla saçmayı eski karısının üzerine boşaltan Erkan T. olay yerinden kaçarken 28 yaşında ki Döne Aksu olay yerinde hayatını kaybetti.

Olay yerinde jandarma ekipleri ve savcılık incelemelerde bulunurken Erkan T.’nin yakalanması için geniş çaplı arama çalışmaları başladı.

–Hem anne hem kaymakam adayıydı–

Şiddetli geçimsizlik gerekçesiyle boşanan Döne Aksu ve Erkan T.’nin aşkları çocukluk çağlarında başladığı ortaya çıktı. 34 yaşında ki Erkan T. ile 28 yaşında ki Döne Aksu, Döne Aksu 18 yaşına girdikten sonra evlendi. Evliliklerinden şuanda 11 yaşında bir kız çocukları olan çift yıllar sonra şiddetli geçimsizlik nedeniyle ayrıldı. Çocuk yaşta evlenen ve çocuk yaşta evlat sahibi olan Döne Aksu, eğitim hayatına da devam etti ve Kamu Yönetimi bölümünden mezun olarak kaymakam adayı oldu.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın