Egeform’la formda kalın

  • Haberin Tarihi: 30 Ağustos 2017
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Egeform’la formda kalın

Turgutlu’nun ilk beslenme ve diyet danışmalığı olan EgeForm Beslenme ve Diyet Danışmanlığı geçtiğimiz aylarda görkemli bir açılışla kapılarını açtı. Bilimsel literatüre bağlı, sektörel yeniliklerde öncü, , birincil değeri insan olan, alanında öncelikle tercih edilen bir kuruluş olmak misyonu ile çalışmalarına devam etmektedir.

Diyetisyen Tuğçe Nur Zeybek tarafından kurulan EgeForm Beslenme ve Diyet Danışmanlığının öncelikli amacı Turgutlu halkının daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürdürebilmesidir. Egeform bir zayıflama merkezi olmanın çok daha ötesinde.. Kişiye özel sağlıklı beslenerek kilo verme, sağlıklı beslenerek kilo alma, çocuk ve ergen obezitesinde beslenme, gebelik ve doğum sonrasında (emziklilik döneminde ) beslenme, hastalıklarda beslenme, sporcularda sağlıklı beslenme alanlarında hizmet vermektedir.  Dyt. Tuğçe Nur Zeybek diyetin tıpkı parmak izini gibi kişiye özel olması gerektiğini belirtiyor. İlkleri gerçekleştirerek yeniliklerde öncü olmayı amaçlayan Dyt. Tuğçe Nur Zeybek Turgutlu’daki ilk ve tek GENTEST yetkili uygulayıcısıdır. GENTEST ile genlerinize uygun diyet programı hazırlanmaktadır.  Ayrıca EgeForm’da Bireysel Beslenme Danışmanlığın dışında Kurumsal Beslenme Danışmanlığı da veriliyor. Okul, fabrika, catering şirketleri için menü planlaması ve seminerler yapılıyor.

Dyt. Tuğçe Nur Zeybek: ‘Kalitesiz ve kötü beslenmenin sebep olduğu hastalıklar günümüzde oldukça fazla. Ülkemizde her 3 kişiden 1’i obez, her 4 kişiden 1’i hipertansiyon hastası, her 10 kişiden 1 ‘i diyabet hastasıdır. Eğer yaşam şeklimizi ve beslenme alışkanlıklarımızı değiştirmezsek bu rakamlar giderek artacak. Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için yeterli ve dengeli beslenmek çok önemlidir. Biz sizi ve sağlığınızı önemsiyoruz. Formda ve sağlıklı bir yaşam için sizleri EgeForm Beslenme ve Diyet Danışmalığı Merkezimize bekliyoruz.’

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın