Gedizli aday adaylığını açıkladı

  • Haberin Tarihi: 2 Mayıs 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Gedizli aday adaylığını açıkladı

AK Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı Mürşit Gedizli, Yeni teşkilat binasında adaylık açıklamasında bulundu.

Gedizli’nin adaylık açıklamasına partililer yoğun ilgi gösterdi.

Türkiye’nin AK Parti ile kalkınmaya, özgürleşmeye başladığını ve bunundan Dünya’da ki güç merkezlerini rahatsız ettiği için, ekonomik ve çeşitli şekillerde Türkiye’yi sıkıştırmaya çalıştıklarını belirten Gedizli, Recep Tayyip Erdoğan’ın 16 Yıl boyunca milletiyle ele ele vererek bu mücadelelerden galip geldiğini, çünkü milletinin onu asla yalnız bırakmadığını ifade etti.

Turgutlu’nun Milletvekili olması gerekiyor

Göreve geldikleri günden bu zamana kadar, Turgutlu’nun bir Milletvekili olması gerektiğini Ankara’ya kadar duyurduklarını belirten Gedizli, şunları söyledi:”Bugüne kadar Turgutlu ve AK Parti için bu zamana kadar görev yapan, hizmet eden herkese teşekkür ediyorum. Çünkü onların o güzel hizmetleri ile bugün buradayız. Türkiye’nin karanlık geçmişinden omuz omuza vererek hep beraber geçtik. Bu mücadele de neler feda edildi, nelerden vazgeçildi biliyoruz. Şahsım ve arkadaşlarıma görev verildiği günden bu zaman kadar, başta il başkanlığımız olmak üzere, Ankara’ya kadar Turgutlu’nunda Milletvekili olması gerektiğini yüksek sesle söyledik. Bunu, gerek teşkilatımızdan güç alarak söyledik.”dedi.

Türkiye daha güçlü olsun diye gece gündüz çalıştık

Türkiye’nin önüne sürekli bir takım setler kurulduğunu, bunlarla birlikte ekonomik çıkmazları da çözmeye çalıştıklarını, demokrasiyi güçlendirdiklerini ifade eden Gedizli, bunların hepsini, Türkiye daha güçlü olsun, dünya da sözü geçen bir ülke olsun diye yaptıklarını söyledi.

Gedizli, konuşmasına şu şekilde devam etti: Türkiye her zaman haklının ve mazlumun yanında olacaktır
“24 Haziran seçimleri artık yeni sistemin uygulanmaya başlanacağı tarihtir. Dünya’yı çeşitli şekillerde yönetmeye çalışan bir takım güçler, artık sesi gür çıkan, haklının hakkını dünya da savunan Türkiye’den korkuyor ve bunun böyle olmasını istemiyorlar. Ne düşünürlerse düşünsünler, Türkiye her zaman haklının ve mazlumun yanından olacaktır. Recep Tayyip Erdoğan yeniden Cumhurbaşkanı olacak Aday Adaylığı sürecimiz bir amaç değildir. Bizim asıl amacımız 24 Haziran 2018’de, Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı olarak seçmek, AK Parti’yi de yine TBMM’nin çoğunluğu en çok parti olmasını sağlamaktır. Aday adaylığı süreçleri bitecek ve sonuç her ne olursa olsun, Türkiye için, AK Parti için çalışacağız ve mücadele edeceğiz. TBMM’de, Manisa ve Turgutlu’yu temsil etmek için görev almak istediğimizi, teşkilatlarımızla istişarelerimizi yaptığımız söyledik. Bunun üzerine teşkilatımızla birlikte bismillah diyerek bu yola çıktık” dedi.

Gedizli’nin aday adaylığı açıklamasına, AK Parti İlçe Başkan Vekili Kazım Dilek, Kadın Kolları Başkanı Sibel Nevin Baş, Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Kayser, 22.Dönem Milletvekili Süleyman Turgut, Eski İlçe Başkanları Kadın Kolları eski başkanları, oda başkanları, Sivil Toplum Kuruluşları başkanları, muhtarlar ve çok sayıda partili katıldı.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın