Gedizli;”28 Şubat Bin Yıl SÜrecek Diyenlere Milletimiz AK Parti İle Cevap Verdi” 

  • Haberin Tarihi: 28 Şubat 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Gedizli;”28 Şubat Bin Yıl SÜrecek Diyenlere Milletimiz AK Parti İle Cevap Verdi” 
AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Mürşit Gedizli, 28 Şubat Postmodern darbesinin yıl dönümü dolayısı ile bir mesaj yayınladı.
28 Şubat ‘postmodern darbesi’nin yıldönümü ile ilgili açıklamada bulunan AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Mürşit Gedizli, “Yeni Türkiye; vesayetin, cuntaların, paralel yapıların olmadığı, özgürlüklerin, milli iradenin hakimiyetinde bir Türkiye olacak” ifadelerini kullandı.
28 Şubat 1997’de Necmettin Erbakan ve Tansu Çiller hükümetinin silahlı kuvvetler tarafından tarafından istifaya zorlanmasıyla demokrasiye darbe vurulduğunu ifade eden Gedizli, şunları söyledi;” 28 Şubat’ta, milletin kendisi tehdit olarak görülmüş, İmam hatip öğrencilerine üniversite kapıları kapatılmıştı.
Milleti yok sayanların ve ’28 Şubat bin yıl sürecek’ diyenlerin hedeflerini milletimiz AK Parti ile boşa çıkarmıştır. 28 Şubat’ta, okuduğu bir şiir için hapse atılan Sayın Recep Tayyip Erdoğan bugün Cumhurbaşkanlığı makamında.
Yeni Türkiye; vesayetin, cuntaların, paralel yapıların olmadığı, özgürlüklerin, milli iradenin hakimiyetinde bir Türkiye olacak.”
Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın