Geleceğin Kartalları Arasında Bir Turgutlulu

  • Haberin Tarihi: 2 Temmuz 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Geleceğin Kartalları Arasında Bir Turgutlulu

Turgutlu Belediyesi ve Turgutluspor Futbol Akademisi’nde futbol oynayan Berk Uslu, Beşiktaş tarafından Geleceğin Kartalları Projesi kapsamında katıldığı seçmelerde birinci sırada seçilerek büyük bir başarı elde etti. Berk’in başarısından duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Turgay Şirin de Berk’i tebrik ederken, Berk ve ailesinin gönüllerinin Turgutluspor’da olduğunu belirtmesi camiaya çifte mutluluk yaşattı.

Turgutlu Belediyesi Futbol Akademisi geleceğin sporcularını yetiştirme adına çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında Turgutlu Belediyesi Futbol Akademisi’nde yer alan 2008 doğumlu Berk Uslu büyük bir başarı elde ederek Beşiktaş Futbol Kulübü tarafından düzenlenen Geleceğin Kartalları Projesi kapsamında birinci sırada seçildi. Hem Berk, hem ailesi hem de Turgutlu spor camiasında memnuniyet uyandıran gelişmenin ardından, Berk tercihini Turgutluspor’dan yana kullanarak gönülleri bir kez daha feth etti.

“Gönlümüz Turgutluspor’da”

Berk’in elde ettiği başarıdan dolayı mutlu olduklarını belirten Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Berk, Turgutlu Belediyesi Futbol Akademisi’nin gurur kaynağı oldu ve arkadaşlarına ilham verdi. Kendisi Beşiktaş Futbol Kulübü tarafından yapılan seçmelerde birinci sırada seçildi. Kendisini tebrik ediyorum. Ancak Berk ve ailesinin gönlünden geçenin memleketimizin takımı olan Turgutluspor’da olduğunu öğrendik. Elbette bu da bizim için ayrı bir gurur kaynağı oldu. Berk, Turgutluspor’un geleceğine önemli bir mihenk taşı oldu. Kendisini ve ailesini gönülden tebrik ediyor, nice başarılar diliyorum“ dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın