Güzide İçen Kasap, hastaları ziyaret etti

  • Haberin Tarihi: 10 Haziran 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Güzide İçen Kasap, hastaları ziyaret etti

AK Parti Manisa Milletvekili Adayı Güzide İçen Kasap, Hastaneler de tedavi gören hastaları ziyaret ederek, 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde kendileri için destek istedi.
Manisa Celal Bayar Üniversitesi ve Grand Medical Hastanelerinin dâhiliye ve yeni doğan servislerini ziyaret eden İçen Kasap, 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27.Dönem Milletvekilliği seçiminde vatandaşlardan, Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye oy vermelerini istedi.
Türkiye’nin 16 yıl’da AK Parti ile büyük projelere imza attığını belirten İçen Kasap, AK Parti’nin sağlık alanının da büyük işler yaptığını söyledi.
Manisa’da önümüzdeki günlerde açılacak olan 560 yataklı şehir hastanesini ve Merkez Efendi Devlet Hastanelerinin aynı anda ilerlediğini ve tamamlandığını belirten İçen Kasap, Türkiye’nin AK parti öncesinde ve AK Parti ile sağlık alanından geldiği nokta gayet açık ve net bir şekilde görüldüğünü söyledi.
“AK Parti iktidarı öncesinde hastanelerde günlerce sıra kuyrukları yaşanıyordu. Hastanelerde bebekler ve hastalar rehin kalıyordu. SSK’lı olana Devlet Hastanesi, Emekli Sandığına bağlı olana SSK Hastanesi bakmıyor, tedavi etmiyordu. Şimdi her vatandaşımız elini kolunu sallayarak istediği hastanede tedavi oluyor. Bıçak parası, rehin kalma ya da makasla kesilerek verilen sayılı ilaç olayları sona erdi. Kim yaptı bunları? Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde AK Parti kadroları yaptı. Bugün, Manisa’da, Turgutlu’da, Soma’da Salihli de tamamlanan ve yapımına devam yeni hastaneler var. AK Parti kadroları için artık hastane, okul, yol, köprü yapmak bir proje ya da vaat den ziyade rutin bir iş halini aldı.”dedi.
“Rahmetli Neşet Ertaş’ın ‘Aşkınan çalışan yorulmaz’ sözlerini hatırlatan İçen Kasap, “Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti kadrolarının, aşkı’da, sevdası da, bu vatan ve bu millettir. O yüzden gece gündüz hiç durmadan çalışıyor ve yorulmuyoruz” şeklinde konuştu.
AK Parti Manisa Milletvekili Adayı Güzide İçen Kasap’a ziyaretlerinde, AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katıöz, Gençlik Kolları Başkanı İlkcan Durmaz ve partililer eşlik etti.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın