Hüseyniye Cami Yenilendi

  • Haberin Tarihi: 22 Mart 2019
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Hüseyniye Cami Yenilendi

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin,  Atatürk Mahallesi’nde bulunan Hüseyniye Camii cemaatine verdiği sözü yerine getirdi. İstinat duvarından, gölgeliğine, boyasından, panel çitine kadar komple çevre düzenlemesi yapılan cami  sil baştan yenilenirken, Başkan Şirin de çalışmaların hayırlara vesile olmasını diledi.

Turgutlu Belediyesi geçen haftalarda yapımına başladığı Hüseyniye Camii çevre düzenleme çalışmalarını tamamladı. Cami çevresinin Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin gerçekleştirdiği çalışmalar ile çok daha güzel bir görünüme kavuştuğunu belirten Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Mahalle sakinlerimizin cami çevre düzenlemesine dair talepleri vardı. Hemşerilerimizin davetleri üzerine buradaki eksiklikleri incelemiş bu doğrultuda harekete geçmiştik.  İstinat duvarından, korkuluğuna, gölgeliğinden boyasına, panel çitinden çevre düzenlemesine kadar sil baştan bir çok alanda yenilemeyi gerçekleştirdik. Göreve ilk geldiğimiz günden bugüne camilerimizde yaptığımız çalışmalarda kat ettiğimiz mesafe ortada. Hem mahallemize hem de cami cemaatimize hayırlı olsun. Turgutlu Belediyesi olarak her zaman vatandaşlarımızın yanındayız, yanında olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Allah Başkanımızdan Razı Olsun

Cami İmam Hatibi Ali Rıza Yeşilkaya da yapılan çalışmalardan dolayı Başkan Şirin’e teşekkür ederken, “Başkanımızdan Allah razı olsun. Bizlerin isteğini kırmadı, yerine getirdi. Camimizin çevresi bambaşka bir görünüm kazandı. Halka hizmet Hakk’a hizmettir. Allah razı olsun” şeklinde konuştu.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın