İçen Kasap’a Her Kesimden Destek

  • Haberin Tarihi: 12 Haziran 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
İçen Kasap’a Her Kesimden Destek

AK Parti Manisa Milletvekili Adayı Güzide İçen Kasap, AK Parti ile Türkiye’nin hızlı bir yükseliş yakaladığını ve bu yükselişin 24 Haziran’dan sonra daha ileriye gideceğini söyledi.
Milletvekili Adayı İçen Kasap, 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerin Türkiye’nin 2023 ve 2071 hedefleri doğrultusunda önemli bir seçim olduğunu belirterek, “Bu seçimlerde Recep Tayyip Erdoğan liderliği ve Güçlü Meclis ile Türkiye hızla büyümeye devam edecek”dedi.
Manisa’nın Turgutlu ilçesinde esnafları ziyaret eden, kafeteryalarda gençlerle sohbet eden İçen Kasap, 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27.Dönem Milletvekilliği için destek istedi.
Gençlerle sohbet eden ve merak ettikleri soruları cevaplayan İçen Kasap, Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’nin Türkiye için neden önemli olduğunu anlattı.
Türkiye’nin geleceğinin gençlerde olduğunu ifade eden İçen Kasap,“Gençlerimiz her alanda kendilerini geliştirerek Türkiye’nin adını daha üst seviyelere çıkarmaları gerekiyor. Bizim gençlerimiz 15 Temmuz’da hainlerin karşısında dim dik durarak cesaretlerini ve vatan sevdalarını ortaya koydular. Gençlerimizle gurur duyuyorum şeklinde konuştu.
Gençlerden destek sözü olan İçen Kasap, sahur’a kadar seçim çalışmalarını sürdürdü.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın