İçen Kasap:“Türkiye, 24 Haziran’dan sonra AK Parti ile şahlanışa geçecek”

 • Haberin Tarihi: 7 Haziran 2018
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
İçen Kasap:“Türkiye, 24 Haziran’dan sonra AK Parti ile şahlanışa geçecek”

AK Parti Manisa Milletvekili Adayı Güzide İçen Kasap, Sarıgöl’de vatandaşlarla bir araya geldi.
AK Parti Sarıgöl ilçe başkanlığını ziyaret eden İçen Kasap, esnafları ve çiftçileri ziyaret etti. Çarşı esnaflarından destek isteyen İçen Kasap, üzüm bağlarında incelemelerde bulundu.
Kendisinin üzüm bağları olduğunu ve çiftçiliğin zahmetli ve yoğun bir tempo isteyen çalışma olduğunu belirten Güzide İçen Kasap, Türkiye’nin tarımsal anlamda yapılan desteklemelerle 16 yılda iyi bir noktaya geldiğini söyledi.
Üzüm üreticilerinin sorunlarının araştırılması için meclis AK Parti grubunun önerisi ile araştırma komisyonu kurulduğunu ve bu komisyonun geçtiğimiz günlerde raporunu açıkladığını hatırlatan İçen Kasap: “Üzüm üreticilerimizin ve çiftçilerimizin her zaman yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz.”dedi.
İçen Kasap, şöyle konuştu:
“TBMM’de, AK Parti grup önerisi ile kurulan “Bağcılık ve Üzüm Araştırma Komisyonunun çalışmalarını tamamladı. AK Parti olarak kurulduğumuz günden bu zaman kadar yapılan desteklemelerle çiftçilerimizin her zaman yanından olduk. Tarım ve Hayvan başına yapılan desteklemelerin yanı sıra, çiftçilerimize mazot desteğini de mazot desteği vermeye başladık. AK Parti kadroları ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hiçbir zaman milletimize hayal, ya da yapılmayacak olan projelerin vaatlerini vermemiştir. İnşallah 24 Haziran seçimlerinin hemen sonrasında Türkiye adeta şahlanış yaşayacak. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, güçlü meclis kadroları ile Türkiye, 16 yılda yapılan hizmetlerden daha fazlasını alacak, hızla kalkınacak ve ayaklarında ki prangalardan tam anlamıyla kurtulacak.”
AK Parti Manisa Milletvekili Adayı Güzide İçen Kasap’a ziyaretlerinde, AK Parti Sarıgöl İlçe Başkanı Erdoğan Büyükdinç, Kadın Kolları Başkanı Fergül Tatar ve partililer eşlik etti.
Sarıgöl’lü vatandaşların ilgi ile karşıladıkları Güzide İçen Kasap, vatandaşlarla tek tek helalleşerek ilçeden ayrıldı.
İçen Kasap daha sonra, Turgutlu ilçesinde Urganlı İmam Hatip Ortaokulu tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 2 Yorum Yapıldı.

 • hasan
  7 Haziran 2018 14:17

  görende 16 yıldır başka biri var sanacak 😀 bundan sonra devleti kime kumpaslıcanız?

 • murat
  8 Haziran 2018 01:44

  16 yıldır şahlanyoruz zaten bu sene gözüne dizine dursun 1603 tl ile şahlanıyoruz

Bir Yorum Yazın