Kaymakam Turan, yapımı devam eden Life City projesini inceledi

  • Haberin Tarihi: 7 Eylül 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Kaymakam Turan, yapımı devam eden Life City projesini inceledi

Turgutlu Kaymakamı Uğur TURAN  hızla  devam etmekte olan LİFECİTY  TURGUTLU  konut, alışveriş ve yaşam merkezini ziyaret etti .

Turgutlu ve Manisa’nın EN BÜYÜK ÖZEL KONUT YATIRIMI  olan LifeCity- TURGUTLU’da imalatlar hızla devam ederken  ÖzManysa İnşaat Genel Müdürü Mesut ÇİFTÇİ  ,Turgutlu kaymakamı Uğur TURAN ‘ı LİfeCity Şantiyesinde ağırlayarak proje süreci hakkında bilgilendirdi ve Örnek daireyi gezdirdi.

Devam eden proje hakkında bilgi veren Mesut  ÇİFTÇİ “ Gerek  sosyal imkanlarının yoğunluğu  ve gerekse daire içinde detaylara verdiğimiz önemle Turgutlu’ya en güzel siteyi kazandırmayı hedefliyoruz “ dedi . Proje tesliminin ve yaşam başlangıcının 2019 yılı Aralık ayında olacağını belirten Mesut ÇİFTÇİ , “mevcut piyasa şartlarında firma içi kredilendirme seçeneği ile de uygun satış seçeneklerini sunduklarını” belirtti.

Kaymakam Turan ise  “ kullanılan malzeme ve detayların önemli olduğunu aynı zamanda kaliteli işçiliğin de bir projeye detay kattığını belirterek, mevcut örnek dairedeki malzeme seçimi ve işçiliklerden memnuniyetini dile getirdi.”

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın