KUĞULARA TANGOCU SMAÇÖR

  • Haberin Tarihi: 1 Eylül 2015
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
KUĞULARA TANGOCU SMAÇÖR

Türkiye Voleybol Federasyonu Bayanlar 2.lig temsilcisi Seramiksan yabancı transferde bombayı patlattı ve daha önceden prensip anlaşmasına vardığı Arjantin Milli Takımının kaptanı 26 yaşındaki Paula Yamila Nizetich ile 1 yıllık sözleşme imzaladı. Türkiye’de Beşiktaş ve Bursa Nilüfer takımlarında forma giyen Nizetich, Seramiksan’a şampiyonluk için geldiğini söyledi.

Banco Nacion Cordoba, Olimpico Freyre, İcaro Palma, Stade Français-Saint-Cloud Paris, Rote Raben Vilsbiburg, Calais, Beşiktaş ve Bursa Nilüfer formaları giyen Nizetich, Almanya Şampiyonluğu, Fransa Lig finali, Beşiktaş ile CEV Challenge finali oynadı. Arjantin Milli Takımıyla Güney Amerika Şampiyonasında final oynama başarısı gösteren başarılı smaçör 2006 yılında Güney Amerika Bayanlar U-20 Voleybol Şampiyonasında en iyi servis atan oyuncu seçildi.

Sponsor firma Seramiksan A.Ş. idari binasında gerçekleşen imza töreninde kulüp başkanı Bülent Erkul ve yöneticiler hazır bulundu. Kulüp Başkanı Bülent Erkul;” Nizetich kendisi ispatlamış, uluslararası bir oyuncu. Türkiye’de birinci liglerde mücadele etti. Uluslararası başarıları bulunan bir isim ile kadromuzu daha da güçlendirdik” dedi. Sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Arjantinli yıldız Paula Yamila Nizetich ise;” Seramiksan’a şampiyonluk yaşamaya geldim. Teknik ekibi ve bazı oyuncuları tanıyorum. Burada başarılı olmak istiyorum” şeklinde konuştu.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın