Mangaldan zehirlenen bir kişi öldü, bir kişinin durumu ağır (VİDEO)

  • Albümün Tarihi: 22 Kasım 2017
  • Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde bağ evinde mangalla ile ısınmak isteyen iki şahıstan biri olay yerinde hayatını kaybederken diğer şahıs dumandan zehirlenerek hastaneye kaldırıldı. Bir kadın ve bir erkek şahıs bağ evinde ısınmak için mangal kullandı, mangaldan çıkan zehirli gazlar 55 yaşında ki kadının ölümüne neden olurken erkek şahıs hayati tehlike kaydıyla hastaneye kaldırıldı.

Turgutlu Ovası Yüksek Çıvgalı mevkinde meydana gelen olayda bir bağ evinde konaklayan 55 yaşındaki Nilgün Sivaz ile Ş.P. isimli erkek şahıs ısınmak için yaktıkları mangalı bağ evine soktular. F.E.’ye ait bağ evinde mangalla ısınmak isteyen ikili çıkan gazdan etkilendiler. Sabah uyandıklarında Ş.P., Nilgün Sivaz’ın öldüğünü gördü, Ş.P.’nin yakınlarından yardım istemesi üzerine olay yerine jandarma ve sağlık ekipleri intikal etti. Sağlık ekipleri 55 yaşında ki Nilgüz Sivaz’ın öldüğünü tespit ederken dumandan zehirlenen Ş.P. önce Turgutlu Devlet Hastanesine daha sonra da Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edildi.

Nilgün Sivaz’ın cenazesi savcılık incelemesinin ardından kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için İzmir Adli Tıp Kurumuna gönderildiği, olayla ilgili olarak savcılık ve jandarma soruşturmasının devam ettiği öğrenildi.

Bir Yorum Yazın