Mektebim ile belediye protokol yaptı

  • Haberin Tarihi: 16 Ağustos 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Mektebim ile belediye protokol yaptı

Türkiye genelinde 65 kampüs, 30 bin öğrenci ve 6 bin personelle hizmet veren Mektebim Okulları, Manisa’da iki okul açma kararını kısa bir süre önce basın yoluyla duyurmuş ve Mektebim Okulları Manisa’ nın Turgutlu ve Şehzadeler ilçelerinde açılan okullarının tanıtımı geniş katılımla yapmıştı.

Mektebim Okulları Turgutlu’daki faaliyetlerine başladıktan kısa bir süre sonra; 06 Ağustos 2018 tarihinde, Okul Müdürü Mustafa Onur Bozkuş öncülüğünde, idari kadro ve öğretmenleri ile Belediye Başkanı Turgay Şirin ‘i makamında ziyaret ettiler.

Her iki kurum 08 Ağustos 2018 tarihinde düzenlenen program ile protokol imzaladı. Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin; Mektebim Okullarının eğitimdeki kurumsallığına değinerek, ”Belediye personelimizin çocuklarına indirimli bir şekilde eğitim öğretim görme olanağı sağladık. Hayırlı olsun” dedi.

Turgutlu Mektebim Okulları Müdürü Mustafa Onur Bozkuş, Okul Müdür Yardımcısı Tuğçe Cengiz ve Veli İlişkileri Müdürü Funda Önal Şen imza törenine katıldılar.

İlçemizde uzun yıllar yapacakları faaliyetler ile adından söz ettirecek olan, Turgutlu Mektebim Okulu Müdürü Mustafa Onur Bozkuş; bugün itibari ile imzalanan protokol sebebi ile eğitime ve bizlere verdiği destek için Belediye Başkanımız Sayın Turgay Şirin ‘e teşekkür ederiz. Turgutlu ‘muza hayırlı olması dileklerimizle’’ dedi.

Düzenlenen toplantının ardından Belediye Başkanı Turgay Şirin ‘e çiçek takdim eden okul yönetimi teşekkürlerini ilettiler.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın