Milletvekili adayı İçen Kasap’dan, ZİÇEV ve Huzurevi ziyareti

  • Haberin Tarihi: 14 Haziran 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Milletvekili adayı İçen Kasap’dan, ZİÇEV ve Huzurevi ziyareti

AK Parti Manisa Milletvekili adayı Güzide İçen Kasap, Ziçev ve Manisa huzurevini ziyaret etti.
Ak Parti Manisa Milletvekili Adayı Güzide İçen Kasap, seçim
çalışmaları kapsamında ZİÇEV’i ve Manisa Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon merkezi ziyaret ederek, yaşlılar sohbet etti.
Yaşlıların sorunlarını da dinleyen İçen Kasap, herkesin bir gün yaşlanacağını ifade etti.
İçen Kasap, “Burada beraber bir arada yaşıyorsunuz. Tabi ki devletimizin bu sunduğu imkânlar olmazsa, devletimizin gücü olmazsa sizleri burada bir arada yaşatma imkânı olmaz. Fırsat buldukça sizleri ziyaret ederek,
teyzelerimizi, amcalarımızın, babalarımızın elini öpmek içinde buraya geliyoruz. Allah devletimize milletimize zeval vermesin” dedi.
AK Parti ile beraber bu memlekette yaşlılarında ve bakıma muhtaç insanlarında olduğu
hepsinden önemlisi bu memlekette engellilerimizin bulunduğunu hatırladık. Eskiden engelli çocuğu olanların baş edemeyince mutfağına bodrumuna çocuğunu zincirle bağlıyordu. Biz bunun fotoğraflarını çok gördük. Şimdi
devlet diyor ki çocuğunu bak, ben sana aylık vereceğim. Devlet çocuğuna bakması için ailelere birde maaş veriyor. Nereden nereye geldik hepiniz görüyor ve yaşıyorsunuz”şeklinde konuştu.
AK Parti Manisa Milletvekili
Adayı Güzide İçen Kasap’a ziyaretlerinde, Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Şule Uygur, partili yöneticiler ve vatandaşlarda eşlik etti.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın