MOBİLYA AKSESUARINDA SİZİN İM-ZA’nız İM-ZA HOME CONCEPT

  • Haberin Tarihi: 10 Temmuz 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
MOBİLYA AKSESUARINDA SİZİN İM-ZA’nız  İM-ZA HOME CONCEPT

Sektöre 1981 yılında giriş yapan Şenkul Mobilya, babadan oğula geçen hizmet köprüsü ile günümüzde köklü bir firma haline geldi.

Mobilya alanında; Amerikan ve ahşap masif kapı, Hilton lavabo, ray dolap, çocuk odaları başta olmaz üzere daha bir çok ürünün üretimini yapan Şenkul Mobilya satış mağazası ile hizmet alanını daha da genişletti.

İM-ZA Home Concept olarak yaklaşık iki yıl önce faaliyete giren mağaza, farklı tasarımları ile Turgutlu’da alanına farklı bir boyut kazandırdı… İM-ZA Home Concept Mağazasında; Mutfak masası, dresuar, sehpa, ayna ve günümüz modasına uygun bir çok ev aksesuarı bulunuyor.

Yaşam alanlarını güzelleştirmede iddialı olduklarını ifade eden Derya Şenkul: “İM-ZA Home Concept Mağazası olarak Turgutlu’da önemli bir eksiği giderdiğimizi düşünüyorum. Onlarca çeşit ev aksesuarını mağazamızda Turgutlu halkının beğenisine sunuyoruz… Mutfak masası, dresuar, sehpa, ayna gibi aksesuarlarda oldukça iddialı olduğumuzu söyleyebilirim. Yaşam alanlarına farklı bir imza atmak isteyen herkesi mağazamıza bekliyoruz” dedi

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın