Muhtar Adayından Anlamlı Proje

  • Haberin Tarihi: 21 Mart 2019
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Muhtar Adayından Anlamlı Proje

Yerel seçimler öncesi Urganlı Mahallesi muhtar adayı Engin Özgen, “Urganlı için bir fikrin Var mı? İsimli projesi ile yerel seçimler öncesi Urganlı mahallesi için yapılacak çalaşmalar kapsamında fikirler oluşmasına ilham oldu.
Urganlı Mahallesinde lise ve ortaokul düzeyinde yapılan yarışmada dereceye girenler belli oldu. Urganlı için bir fikrin Var mı? yarışması kapsamında Berivan Alan’nın hazırlamış olduğu evlere gelen su borularına takılacak filtreler ile insanların daha sağlıklı su içmesini sağlama projesi 1. oldu. Muhammet Acar’ın yapmış olduğu kooperatfiler için yeni fikirler oluşması proje de 2. oldu. Proje de Engelliler için yeni çalışmaların yapılması projesi içi yarışmada 3. oldu.
Urganlı için bir fikrin Var mı? yarışmasın da mansiyon dalında ise Fazilet Efe, Meryem Yılmaz, Cihan Kurt, Damla Çardak ödül kazandı.
Yarışma da dereceye giren öğrencilere ödüllerini Urganlı Mahallesi Muhtar Adayı Engin Özgen ve azalar Yusuf Ebu ile Murat Tekdemir verdi.
Bu projede amacımız Urganlı’nın sorunlarını tespit etmek ve onlara çözüm bulmak” şeklinde konuşan Urganlı Mahallesi Muhtar Adayı Engin Özgen, “Bu proje ile birlikte amacımız ortaya çıkan fikirler ile Urganlı’nın daha güzel ve yaşanılası bir mahalle olmasını sağlayacağız” dedi.
Muhtar Adayı Engin Özgen ayrıca “Projemize destek olan Hasan Buka’ya, Ahmet Daşkan’a, Osman Altınay’a, Fatih Can’a ve Naim Ertaş’a teşekkür ederim” dedi.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın