Murat Dalkılıç ve Melis Sezen Turgutlu’da hayranlarıyla buluştu

  • Haberin Tarihi: 9 Kasım 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Murat Dalkılıç ve Melis Sezen Turgutlu’da hayranlarıyla buluştu

Geçtiğimiz hafta sinemalar da gösterime giren, “Dünya Hali” filminin oyuncuları Murat Dalkılıç ve Melis Sezen Turgutlu’da hayranlarıyla buluştu.

Turgutlu Cinepoll sinemalarında hayranlarıyla birlikte başrollerini oynadıkları “Dünya Hali” filmini izlediler. Hayranlarının yoğun ilgisi karşısında mutlu olan oyuncular, hayranlarıyla fotoğraf çekildiler.

Turgutlu’da bulunmaktan mutlu olduklarını belirten sanatçılar, Turgutlu’ya has olan tereyağlı köftenin tadına doyamadıklarını söylediler. Yeni filmleriyle sinema severlerin karşısına çıkan Murat Dalkılıç ve Melis Sezer, Turgutlu’da gördükleri ilgiden memnun olduklarını ifade etti. Melis Sezen;” Turgutlu’ya ilk kez geliyoruz, burada çok güzel bir ortam var. Burada ki herkes çok heyecanlıydı, bizde çok heyecanlandık ve mutlu olduk. Umarım filmi de beğenirler” ifadelerini kullandı.

Murat Dalkılıç ise;” Turgutlu uzun zamandan beri çok yoğun bir şekilde gelmek istediğimiz ama gelemediğiz bir yer. Konser için burada olmak istedik ama bir sinema filmi gelme şansımız oldu. Cinepoll kendi ailemiz, çok güzel karşılandık burada. Özellikle Yağcı ailesine gösterdikleri yakın ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz. İnşallah konserlerle ve yeni filmlerle yeniden buraya geliriz. İnşallah filmide beğenirler, izlemeye gelenler salonu doldurmuşlar hepsine teşekkür ederiz. Turgutlu’nun köftesi şahaneymiş, 3 tabak yedim acayip iyi ve lezzetliydi” şeklinde konuştu.

Turgutlu Cinepoll yöneticisi Alev Yağcı, gazetecilere yaptığı açıklamada; “Turgutlu’da Cinepoll ailesi olarak ünlü isimleri buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan Turgutlulu vatandaşlarımıza da teşekkür ederiz”dedi.

Düzenlenen etkinliğe, Kaymakam Uğur Turan, Garnizon Komutanı Kenan Peşternik, Belediye Başkanı Turgay Şirin, , İlçe Emniyet Müdürü Volkan Parıldar, davetliler ve vatandaşlar katıldı.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın