Ömür Türkmenoğlu Aday Adaylığını Açıkladı

  • Haberin Tarihi: 30 Nisan 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Ömür Türkmenoğlu Aday Adaylığını Açıkladı

AK Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı Ömür Türkmenoğlu, aday adaylığını düzenlendiği basın toplantısı ile duyurdu.
AK Parti Turgutlu İlçe teşkilatı toplantı salonundan düzenlen toplantıda konuşan Türkmenoğlu, Türkiye’nin 2023 hedeflerine doğru ilerlerken, yapacağı her işte önceliğinin devleti ve milleti olacağını söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, kadınlara verdiği değerden ve yaptığı davetten dolayı bu yola çıktığını ifade eden Türkmenoğlu, şunları söyledi:
“Değerli Turgutlulular Aynı davanın neferi olmaktan gurur duyduğum değerli yol arkadaşlarım, Çalışma hayatımın 10 yılını özel sektörde satış/pazarlama, muhasebe/finansman, yöneticilik kademelerinde geçirdikten sonra yine AK Parti hükümetlerimizin başlattığı okul öncesi eğitim seferberliği ile eğitim ordusuna dahil oldum.10 yılı aşkındır da öğretmenlik, müdür yardımcılığı, kurucu müdürlük, eğitim yöneticiliği ve STK larımızda kadınlar komisyonu başkanlığı görevlerini yürütmüş bir kadın olarak Değerlerini pusula bildiğim aziz milletime, Nasip olsa da rengine benim de canım değse dediğim bayrağıma, Evladı olmaktan gurur duyduğum vatanıma, Atacağım her adımda, yapacağım her işte önceliğim devletime, Bugüne kadar hizmet ettiğim gibi bundan sonra da canla başla hizmet edebilmek adına 27. dönem milletvekili seçimlerinde aday adayı oldum. Kadınlarımıza, çocuklarımıza, eğitim-öğretime ve ülkemizin 2023, 2071 vizyonuna katkıda bulunabileceğime inanarak, Zalime kabus, mazluma umut olmuş, cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın hanımefendilere verdiği değerden ve yaptığı davetten güç alarak çıktığım yolda Öncelikle hakkınızı helal etmenizi ve duanızı, desteğinizi diliyorum. Sevgi ve saygılarımla”dedi.

Basın toplantısına, AK Parti Turgutlu İlçe Başkan Vekili Kazım Dilek, Kadın Kolları Başkanı Sibel Nevin Baş, Yönetim Kurulu üyeleri, partililer ve Türkmenoğlu’nun dostları katıldı.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın