Özdilek’ten büyük yaz indirimi

  • Haberin Tarihi: 12 Temmuz 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Özdilek’ten büyük yaz indirimi

İndirim rüzgarına sen de kapıl!

 Kadın, erkek ve çocuk giyimin en sevilen markalarını tek çatı altında buluşturan Özdilek’te yaz indirimi başladı. Özdilek departman mağazalarında geçerli olacak indirim kapsamında ziyaretçiler, giyim grubundan yapacakları alışverişleri yüzde 50’ye varan indirimlerle alma şansı yakalıyor.

 Dünyaca ünlü markaları bünyesinde bulunduran Özdilek departman mağazaları, büyük yaz indirimiyle modayı uygun fiyatla sokaklara taşımaya devam ediyor.

Tüm giyim alışverişlerini tek adreste bitirmek isteyenlerin ortak noktası olan Özdilek, her tarza uygun kadın giyimden erkek giyime, çocuk giyiminden aksesuara kadar 7’den 70’e herkes için ürünler sunuyor. Özdilek departman mağazalarında ve Özdilek AVM’lerinde geçerli olacak indirim, yaz alışverişini henüz tamamlamayanlar için olabilecek en kaliteli alternatifi oluşturuyor. Birbirinden farklı markaların birbirinden şık ürünlerini yüzde 50’ye varan indirim fırsatıyla takipçileriyle buluşturan Özdilek departman mağazaları, herkesin buluşma adresi olmaya devam ediyor.

Özdilek, şıklığı ucuza mal etmek isteyen herkesi büyük yaz indiriminden yararlanmaları için departman mağazalarına ve internet sitelerine davet ediyor.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın