Pazarsporlu Emrecan, Turgutluspor’un teknik direktörüne saldırdı

  • Haberin Tarihi: 26 Şubat 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Pazarsporlu Emrecan, Turgutluspor’un teknik direktörüne saldırdı

Hafta sonu Rize deplasmanında Pazarspor’a konuk olan ve karşılaşmayı 9 kişi tamamlayarak 2-0 mağlup olmaktan kurtulamayan kırmızı siyahlılar maç sonunda da gergin dakikalar yaşadı. Maçın son düdüğünün ardından Pazarspor’un savunma oyuncusu Emrecan Afacanoğlu soyunma odasına giderken Turgutluspor Başkanı Hakan Sezer ve Teknik Direktör Erdal İşkar’a saldırdı.

Erdal İşkar ve Hakan Sezer’e küfür ettiği iddia edilen Emrecan Afacanoğlu agresif tavırlarına körük içerisinde de devam ettiği ve Turgutluspor cephesine fiili saldırı da bulunduğu iddia edildi. Teknik direktör Erdal İşkar’ın üzerine yürüyen Emrecan Afacanoğlu’na hiç bir güvenlik gücü yada emniyet gücü müdahalede bulunmadı. Turgutluspor maç sonrası Pazar Emniyet Müdürlüğüne bağlı emniyet güçlerinin tüm olumsuz koşullara müsabaha gösterdiğini ifade etti.

İşkar maçın ardından soyunma odalarına giderken Pazarspor savunma oyuncularından Emrecan’ın sözlü saldırısına uğradığını söyledi. Teknik direktör Erdal İşkar durumu emniyet güçlerine bildirdiğini ancak konuya müdahale edilmediği için üzgün olduğunu belirtti. Maç sonrası İşkar; “Bunlar bizim çocuklarımız oyuncularımız biz onların hocasıyız. Gergin bir maç oldu uzak bir deplasman geldik ve mağlup olduk. Nasıl olduğu çok önemli değil ama birde üzerine sözlü saldırıya uğruyoruz. Asıl üzücü olan bu.” dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın