ROAS, İzmir ofisi faaliyete başladı

  • Haberin Tarihi: 5 Aralık 2017
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
ROAS, İzmir ofisi faaliyete başladı

Turgutlu başta olmak üzere; tüm Türkiye’ de  konut, ticari, sosyal ve kamu alanlarında bir çok projeye imza atan ROAS firması müthiş bir ivmeyle 5 yılın ardından İzmir ofisini de faaliyete geçirdi. ROAS, müthiş tasarımıyla öne çıkan İzmir ofisin ardından hedefini 5 yıl içinde İstanbul ve yurt dışında da ofis açmak olarak belirledi. Bu hedef doğrultusunda hizmet ağını genişletmek için mevcut ekibine Mimar, İç Mimar, Grafik Tasarım Uzmanı ve Yönetmen dahil etti.

ROAS, İzmir ofisle birlikte genişleyen faliyet alanını şu şekilde açıklıyor:

Hedeflerini yüksek tutan her firmanın iyi bir markaya sahip olmasının zaruri bir gereklilik olduğunu çok iyi biliyor ve markalaşma yolunda ya da mevcut markanıza değer katma konusunda firmanızın tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında karşılamayı garanti ediyoruz. Logo Tasarımdan başlayan bu süreç, kurumsal kimlik tasarımı, firmanın  bulunduğu ya da bulunacağı mekanların projelendirilmesi, tasarım ve 3d Modellenmesi gibi mimari süreçlerle devam ediyor. Oluşturulan projeyle birlikte kartvizit,katalog, broşür, çantalar, menüler, kostümler vb. reklam araçları basılıyor ve diğer bir taraftan mimari uygulama süreci başlıyor. İmalat projeleriyle birlikte tasarlanan mimari ve 3d projenin takibi ve tüm detaylarıyla uygulaması teslim edildikten sonra web sitesi, sosyal medya gibi araçlarla da kitlelere ulaşabilmek için mekan fotoğrafları ve tanıtım filmi çekiliyor.

Yani bir markanın tanıtımını ve kalitesini hissettirebilmesi için sektöründeki tüm ihtiyaçlarını karşılıyabiliyoruz.

İç ve dış mekan tasarımları, mimari görselleştirme, 3d animasyon, tanıtım filmi, marka, grafik ve kurumsal kimlik tasarımları, endüstriyel ürün ve fuar stand tasarımları gibi ihtiyaçlarınızı karşılamanız ve profesyonel hizmet anlayışımızı hissetmeniz için sizleri İzmir ofisimize bekliyoruz.

Proje hakkında konuşan Oğuz Atahan: “Daha önce yurt dışında Kanada, Portekiz, Libya gibi ülkelere proje tasarlamıştık fakat bu seferki Londra projesi bizim için ayrı bir heyecan sebebi. Proje 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşuyor. 6 ay gibi uzun bir süre projenin tüm detaylarını tasarladıktan sonra süper tepkiler aldık. Memnun kalındığının göstergesi ise yine Londra’da başka bir proje için çalışmamızı istemeleri. Bu sefer projeyi yerinde de takip edeceğiz. Bu da bizi ayrıca gururlandırıyor.” dedi.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın