Seramiksan ikinci yarıdan umutlu

  • Haberin Tarihi: 26 Aralık 2017
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Seramiksan ikinci yarıdan umutlu

TVF Vestel Venüs Sultanlar liginin tek Ege temsilcisi Seramiksan ligin ikinci yarısından umutlu. İlk yarıyı play out potasında kapatan Seramiksan ligin ikinci yarısında play off’a kalma mücadelesi verecek.

Ligin ilk yarısını 11,335 puanla 10. sırada tamamlayan Seramiksan ikinci yarının hazırlıklarına Çarşamba günü Yıldırım Beyazıt Spor Salonunda başlayacak. İkinci yarının daha zor geçeceğini ifade eden baş antrenör Suphi Doğancı;” Ligin ilk yarısında zorlandık ancak ikinci yarı daha iyi olacağız. Oyun sistemimizde değişikliğe gittik, Fenerbahçe maçında kaybettik ancak ikinci yarı için umut depoladık. Daha iyi voleybol oynamaya başladık.  Ekstra bir gelişme olmaz ise transfer yapmayacağız, puan farkları birbirine çok yakın. İkinci yarıda evimizde kendi rakiplerimiz ile oynayacağız ve bu bizim için avantaj o maçlardan iyi sonuçlarla ayrılırsak play off’a kalırız. Amacımız ve gayemiz play off’un içerisinde yer almak” dedi.

—Nilay transferi olmadı, Sıla yuvada kaldı—

Öte yandan Bursa BBSK’nın deneyimli pasörü Nilay Özdemir ile prensip anlaşmasına varılmış ancak Bursa BBSK’da yönetim değişikliği yaşandığından dolayı transferin gerçekleşmediği öğrenildi. Nilay transferi gerçekleşmediği için Sıla takımda kaldı. Sıla- Nilay takası gerçekleşmedi ve Seramiksan yoluna Sıla Çalışkan ile devam etmeye karar verdi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın