SERAMİKSAN SPOR KULÜBÜ BAYAN VOLEYBOL YAZ OKULU İÇİN KAYITLAR BAŞLADI

  • Haberin Tarihi: 6 Haziran 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
SERAMİKSAN SPOR KULÜBÜ BAYAN VOLEYBOL YAZ OKULU İÇİN KAYITLAR BAŞLADI

Seramiksan Spor Kulübü’nün geleceğin sporcuları ile buluşmayı amaçlayarak her yıl düzenlediği Bayan Voleybol Yaz Okulu için kayıtlar başladı.Kayıtlar Turgutlu’da açılan stantta 25 Haziran’a kadar devam ediyor.

Seramiksan’ın yaz tatilini voleybol eğitimiyle geçirmek isteyenler için her yaz düzenlediği Bayan Voleybol Yaz Okulu’nda 2001-2009 doğumlu öğrenciler eğitim görecek. Turgutlu Yıldırım Beyazıt Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek dersler, 25 Haziran – 2 Eylül tarihleri arasında, haftada 2 gün, çarşamba ve cuma günleri, yapılacak. 9 hafta sürecek olan ve yaz okulu antrenörü Zeliha Şamakon gözetiminde yürütülecek programda öğrencilere; temel spor eğitimi, voleybolun temel kuralları, temel becerileri geliştirme, ölçme ve değerlendirme, etkinlik ve uygulama kapsamında eğitim verilecek.

Bayan Voleybol Yaz Okulu’na kayıt yaptıracak tüm öğrencilere, Seramiksan Spor Kulübü tarafından, 2 adet t-shirt, 1 adet şort, 1 adet tayt ve 1 adet sırt çantası, 1 adet şapka temin edilecek. Yaz okulu boyunca öğrencilerin ulaşımı için de servis hizmeti sağlanacak.

İletişim ve Başvuru Adresi: Atatürk Bulvarı üzeri otopark yanı (Kaymakamlık bahçesi)

İletişim Numarası: 0536 464 83 82

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın