SEZER, DEMİRÖREN İLE GÖRÜŞTÜ

  • Haberin Tarihi: 3 Haziran 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
SEZER, DEMİRÖREN İLE GÖRÜŞTÜ

Turgutluspor Başkanı Hakan Sezer geçtiğimiz günlerde TFF‘nin mahali kongresine katıldı. Burada TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile görüşen Sezer, Demirören’den destek sözü aldı. Tesis konusunda örnek bir takım olduklarını aktaran Sezer; Mevcut tesislerimizin geliştirilmesi adına sayın Demirören’den destek istedim kendisi bu isteğimizi olumlu karşıladı dedi.

–“Demirören  Kapımız Açık”–

Sezer sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Sayın Yıldırım Demirören bu destek talebimizi olumlu karşıladı. Tesisleşme ve alt yapı konularında destek isteyen tüm kulüplerimize TFF’nin kapısı sonuna kadar açık dedi… Görüşmemizde 3. ligde yaşanan bazı sorunlar ile ilgilide görüş alışverişinde bulunduk” şeklinde konuştu

–Transfer Çalışmaları Sürüyor–

Öte yandan transfer çalışmalarını sürdüren Turgutluspor‘da teknik direktör Erdal İşkar’ın raporu doğrultusunda dış transferde 3 oyuncu ile prensipte anlaşmaya varıldığı öğrenildi. Kaleci, sağ bek ve sol bek mevkilerine yapılan bu transferlerin önümüzdeki günlerde resmi imza atacağı açıklandı. Ayrıca yönetimin dış transferde 3 oyuncu ile temas halinde olduğu bu oyuncular ile önümüzdeki günlerde tekrar masaya oturacağı öğrenildi.

Anahtar Kelime: , , ,

Bir Yorum Yazın