Turgay Şirin karla mücadelede ekip başı oldu

  • Haberin Tarihi: 11 Ocak 2017
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Turgay Şirin karla mücadelede ekip başı oldu

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde dün etkili olan kar yağışı nedeniyle Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin çalışmaları yakından takip etti. İş makinesine binerek kar küreyen Başkan Şirin ekiplerin titizlikle ve özverili bir şekilde çalıştığını dile getirdi.

Turgutlu Belediyesi’ne bağlı karla mücadele ekiplerinin yaptığı çalışmalar sayesinde ilçede sıkıntı yaşamayan vatandaşlar belediyeye tam not verdi. Yolların ulaşıma açık olması için yoğun çaba sarf eden Turgutlu Belediyesi, ilçeyi esir alan etkili kar yağışı öncesi aldığı önlemlerle büyük sıkıntılar yaşamadan süreci atlattı. Turgutlu Belediye başkanı Turgay Şirin’in talimatları doğrultusunda günler öncesinde hazırlıklarını tamamlayarak kar yağışını bekleyen ekipler karla özverili bir şekilde mücadele etti. Turgutlu’da saatli kule mevkiinde çalışmaları takip eden başkan Şirin özellikle öğrenciler ile bol bol anı fotoğrafı çektirdi. İlçe merkezinde ve dış mahallelerde gerçekleştirilen karla mücadele çalışmalarını inceleyen ve ekiplerin başında mücadeleye katılan belediye başkanı Turgay Şirin “Ülkemiz üzerinde etkisini gösteren soğuk hava akımının Manisa’mız ve Turgutlu’da da etkili olması nedeniyle bir süredir hazırlıklarımızı yapıyorduk. Geçen hafta ve önceki haftaki yağışlarda da sahadaydık ve şimdi de yine sahadayız. Çok şükür geçmişte olduğu gibi bugünde bir sıkıntı yaşamıyoruz. Kar yağışı ile vatandaşımızın günlük yaşantısının aksamaması ve özellikle kaza bela yaşamaması için arkadaşlarımız sürekli sahada, .çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyorlar. Özveri ile çalışan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Çalışmaları inceleyen ve takip eden Belediye başkanı Turgay Şirin’e gittiği her yerde vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken, yapılan çalışmadan dolayı teşekkür ettiler.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın