Turgay Şirin’den Life City’e ziyaret

  • Haberin Tarihi: 20 Eylül 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Turgay Şirin’den Life City’e ziyaret

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay ŞİRİN hızla devam etmekte olan LİFECİTY -Turgutlu Konut, Alışveriş ve Yaşam Merkezini ve Örnek dairesini ziyaret etti.

Turgutlu ve Manisa’nın EN BÜYÜK ÖZEL KONUT YATIRIMI olan LİFECİTY-Turgutlu’da imalatlar hızla devam ederken Genel Müdür Mesut ÇİFTÇİ, Sayın Turgutlu Belediye Başkanı Turgay ŞİRİN’İ proje alanında ağırlayarak proje süreci hakkında bilgilendirdi ve Örnek daireyi gezdirdi.

Hızla devam eden proje hakkında bilgi veren Mesut ÇİFTÇİ “ Gerek sosyal imkânlarının yoğunluğu ve gerekse daire içinde detaylara verdiğimiz önemle Turgutlu Belediyesi tarafından yeni yerleşim merkezi olarak tanımlanan bölgeye ve Turgutlu’ya en güzel siteyi kazandırmayı hedefliyoruz “ dedi. Proje tesliminin ve yaşam başlangıcının 2019 yılı Aralık ayında olacağını belirten Mesut ÇİFTÇİ , “mevcut piyasa şartlarında firma içi kredilendirme seçeneği ile de uygun satış seçeneklerini sunduklarını” belirtti.

Sayın Belediye Başkanı ise  “Kent’in girişinde bulunan ve vitrin olarak değerlendirdikleri bölgenin kendileri için önemli olduğunu, bu bölgede bu büyüklükte ve nitelikte yapılmakta olan projenin Turgutlu için büyük bir kazanım olduğunu belirterek;

Bu önem dahilinde gerek proje bulunan sosyal olanakların yoğunluğu ve gerekse Örnek daire kullanılan malzeme ve işçiliklerin nitelikleri ile LİFECİTY-Turgutlu projesine yönelik memnuniyetini dile getirdi.

Yine yapılan görüşmede bölgenin alt yapısına yönelik çalışmaların hızlandırılması konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın