Turgutlu’da ağaçlar kitap açtı

  • Haberin Tarihi: 19 Ocak 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Turgutlu’da ağaçlar kitap açtı

Turgutlu Belediyesinden öğrencilere sürpriz yarı yıl karne hediyesi geldi. Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen etkinlikte ağaçlar soğuk kış gününde kitap açtı. Tarihi Dutlu Yol’da ağaçlara asılan kitapları öğrenciler topladı.

Turgutlu Belediyesi’nden öğrencilere anlamlı yarı yıl hediyesi geldi. Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen projede Tarihi Dutlu Yol’da yer alan ağaçlara poşetlenmiş kitaplar asıldı. Namık Kemal İlkokul öğrencileri Dutlu Yol’a gelerek ağaçtaki kitapları topladılar. Belediyenin sürprizi karşısında kitaplarına kavuşan öğrenciler Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’e karne hediyesi için teşekkür etti.

Namık Kemal İlkokul Müdürü Uğur Altabaş, belediye başkanına teşekkür ederken projenin devamını beklediklerini ve çok anlamlı bir projeye imza atıldığını ifade etti. Turgutlu Belediyesi Sosyal İşler Müdürü Metin Akgül’de;” Belediye başkanımızın talimatıyla bu projeyi hayata geçirdi. Kitap veren ağaçlar öğrencilerimizin daha çok ilgisini çeker diye düşündük. Öğrencilerimize güzel bir karne hediyesi oldu” dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın