Turgutlulu Afrin Gazisi;” İyileşir iyileşmez cepheye döneceğim” (VİDEO)

  • Albümün Tarihi: 10 Şubat 2018
  • Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin’de sürdürdüğü Zeytin Dalı Harekatında yaralanan Uzman Piyade Çavuş Talat Yıldız, memleketi Turgutlu’ya getirildi. Yaralı gazi tedavi gördüğü hastanede açıklama yaparak;” İyileştiğim gibi cepheye gideceğim, son tepeyi alana kadar durmak yok” derken yaralı gazinin annesi Fadime Yıldız;” Oğlum iyileşsin yeniden cepheye yollayacağım” ifadelerini kulllandı.

TSK tarafından Afrin’de sürdürülen Zeytin Dalı Harekatında yaralanan kahraman Mehmetçik Talat Yıldız’ın tedavisine memleketi Turgutlu’da devam ediyor. Yeniden cepheye gitmek istediğini ifade eden Uzman Piyade Çavuş Talat Yıldız;” Üzerimize tow füzesi atıldı, orada yaralandım. Orada son tepe alınasıya kadar Mehmetçikle yolumuza devam edeceğiz. İyileştikten sonra arkadaşlarımın yanına dönüp kaldığım yerden görevime devam etmek istiyorum. Silah arkadaşlarımı çok seviyorum, beni beklesinler en kısa zamanda geri döneceğim” dedi.

Gazi Talat Yıldız’ın annesi Fadime Yıldız ise;” Oğlumu yeniden yollayacağım, bizde Türkiye’mizin kazanmasını istiyorum. Sonuna kadar mücadele edeceğiz. Terör bitane kadar evlatlarımızın mücadelesini destekliyorum” ifadelerini kullandı.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan haber, fotoğraf ve görüntüler ve yazıların tüm hakları www.turgutlutivi.com’a aittir. Hiçbir haber veya yazının tamamı, kaynak gösterilse dahi özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bir Yorum Yazın