Turgutlu’nun başarılı hekimi sağlık bakanlığınca ödüllendirildi

  • Haberin Tarihi: 15 Mart 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Turgutlu’nun başarılı hekimi sağlık bakanlığınca ödüllendirildi

Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan 14 Mart Tıp Bayramı programı kapsamında düzenlenen programda 81 ilden gelen sağlık çalışanlarıyla buluştu. Törende Turgutlu Devlet Hastanesinde görevli beyin cerrahı uzman doktor Aytekin Koçyiğit başarılı çalışmalarından dolayı bakanlıkça ödüllendirildi.

Bakan Demircan, programda yaptığı konuşmada, mukaddes ve bir o kadar çileli bir mesleğin temsilcileri olarak sağlık çalışanlarını, Tıp Bayramı vesilesi ile ağırlamaktan ve birlikte olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirterek, bütün sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.

Hastaneden yapılan yazılı açıklamada;”Hastanemiz adına bir gurur daha. Hastanemiz Beyin Cerrahı Uzm.Dr.Aytekin Koçyiğit başarılı çalışmalarından dolayı Sağlık Bakanımız Dr.Ahmet Demircan’dan teşekkür belgelerini aldılar. Devamında İl Müdürümüz Necip Yemenici ile birlikte Cumhurbaşkanınız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ‘ın ev sahipliğinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesindeki 14 Mart Tıp Bayramı Programına katıldılar. Doktorumuza başarılı çalışmalarından dolayı biz de çok teşekkür eder devamını temenni ederiz” ifadelerine yer verildi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın