TURGUTLU’NUN DERGİSİ İNTURGUTLU 4 YAŞINDA

  • Haberin Tarihi: 28 Aralık 2017
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
TURGUTLU’NUN DERGİSİ İNTURGUTLU 4 YAŞINDA

Turgutlu’nun prestijine, marka değerine, tanıtımına ve cemiyet hayatına katkı sağlamak amacı ile yayın hayatına başlattığımız inTurgutlu Dergisi bugün 4 yaşında…

Bu güne geldiğimizde, inTurgutlu Dergisi, 4 yılı geride bırakmış 48. Sayısını okurlarının beğenisine sunmuş bir dergi olarak karşınıza çıkıyor.

–48 Ayda neler oldu?—

Turgutlu’nun ilk ve tek magazin dergisi inTurgutlu 48 ayda ne yaptı? Bu soruya biz şu şekil cevap veriyoruz; 48 ayda 50.000’nin üzerinde dergiyi Turgutlulular’la buluşturduk. Yerel yüzlerce firmanın tanıtımını gerçekleştirdik. Bu dergilerin ulusal ve yerel anlamda dağıtımını sağladık. Turgutlu’nun tanıtımı anlamında aktif rol üstlendik. Turgutlu’nun arşivine katkı sağladık.

İnternetnet sitemiz www.inturgutlu.com ile Turgutlu’nun ilk online dergsini de Turgutlu’nun beğenisine sunduk. Degimizin tüm sayılarını e-dergi olarak web sitemizden takip etme olanağını Turgutlu Halkıyla buluşturduk..

İş Ortaklarımız (Katkıda Bulunan Firmalar) ile birlikte bu güne geldik. Bu derginin bugün 48. Sayısına ulaşmasında katkı sağlayan tüm destekçilerimize sonsuz teşekkür ederiz.

–inTurgutlu Tarihe Not Düşmektir—

Turgutlu’nun ilk ve tek magazin dergisi inTurgutlu aynı zamanda tarihe düşelen bir nottur, Nesiller sonra bu dergiler daha büyük anlam taşıyarak, raflarındaki yerinden çıkartılıp, Turgutlu’nun geçmişte kalan anılarını gelecek nesillere de aktaracaktır. Bu duygu ve düşünceler ile bizi 4 yılımıza ulaştıran destekçi firmalarımıza, okurlarımıza ve tüm Turgutlulular’a sonsuz minnet ve şükranlarımızı sunarım..

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın