Turgutlu’nun eczanesi, Yüksel Eczanesi açıldı

  • Haberin Tarihi: 2 Mart 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Turgutlu’nun eczanesi, Yüksel Eczanesi açıldı

Turgutlu’nun genç eczacılarından İhsan Tuğrul Yüksel’in sahibi olduğu Yüksel Eczanesi, Manisa’da ki faaliyetlerini noktayalarak Turgutlu’da kapılarını açtı. Yeni Mahallesi Çamlıca Yolunda geniş katılımlı açılışla hizmete giren Yüksel Eczanesi, Turgutlu’nun eczanesi olduğunu kanıtladı.

İhsan Tuğrul Yüksel’in sahibi olduğu Yüksel Eczanesi düzenlenen törenle açıldı.

Uzun yıllar Manisa’da eczane işleten ve eczacılık yapan İhsan Tuğrul Yüksel iş yerini Turgutlu’ya taşıdı. Yeni Mahalle Çamlıca Yolu No:78/A’da bulunan Yüksel Eczanesi çok sayıda seçkin davetlinin katılımıyla hizmete girdi. Açılışa Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan, Belediye Başkanı Turgay Şirin, Belediye Başkan Yardımcısı Çetin Akın, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Ve kefalet Kooperatif Başkanı Hasan Hüseyin Coşkun, eski Belediye Başkanlarından Yasin Hoşbilgin, Serhat Orhan, siyasi parti temsilcileri, İlçe Sağlık Müdürü Doktor Bilgehan Hasyiğit, Yüksel ailesinin yakınları ile çok sayıda davetli katıldı.

İşyeri sahibi İhsan Tuğrul Yüksel: “Eczanemiz ailenizin ve Turgutlu’nun eczanesi. Bizi bu önemli günde yalnız bırakmadığınız için hepinize çok çok teşekkür ederim.” dedi. Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan’da açılış töreninde kısa bir konuşma yaptı.

Afrin’de Zeytin Dalı Harekatı’ndaki şehitlerimiz için de okunan duanın ardından açılış kurdelesi Kaymakam Uğur Turan ve beraberindekiler tarafından kesildi. Turan ve beraberindekiler işyerini gezerek ayrıldı.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın