TURGUTLUSPOR CEPHESİ GERGİN (VİDEO)

  • Albümün Tarihi: 19 Kasım 2017
  • Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Turgutluspor sahasında Tire 1922 Spor’a yenilmesi camiada gerginliğe neden oldu. Haksız bir penaltı golü ile takımın mağlup olması üzüntü ile karşılanırken, maç sonrası teknik direktör Özgün Kaya, kendisine küfür edildiğine yönelik açıklamalarda bulundu. Başkan Hakan Sezer ise hakemlere ateş püskürdü.
Turgutluspor Teknik Direktörü Özgün Kaya: “ Zor bir maçtı, Penaltının nasıl olduğunu hep beraber izledik. İkinci devre çocuklar elinden gelen çabayı sarf etti ancak beraberliği yakalayamadık… Maçlar kaybedilir, kazanılır. Ancak bir kasabanın geleceği emin adımlarla hazırlanır ve bu doğrultuda hizmet edilir. Kendini bilmeyen bazı şahıslar sanırım Turgutluspor’un biryere gelmesini istemiyor. Özellikle kulübemizin arkasından bize ana avrat küfür ediyorlar. Biz buraya anamıza avradımıza küfür ettirmeye değil, buraya hizmet etmeye geldik. Biz aldığımız parayı anlımızın teri ile vermeye çalışan insanlarız. Hiç kimse bizim emeğimize ve ailemize küfür edemez. Bunlar Turgutlu’nun dostu değil, Turgutlu’nun düşmanıdır dedi.

—Kaya İstifa Sinyali Verdi—

Özgün Kaya sözlerini şu şekilde sürdürdü: “ Bu durum böyle devam ettiği taktirde, sayın başkanımla konuşacağım, bizim burada yerimiz olmaz, bizim burada işimiz olmaz, biz çıkar gideriz. Biz Turgutlu’nun bize sahip çıkmasını isteriz. Bize en ufak bir mağlubiyette veya kötü gidişte bu tür hakaretlerde bulunacak olanlar varsa bizde burada olmayız. Ben hayatımda hiç kimseye küfür etmem, ettirmem beni tanıyanlar çok iyi bilir. Küfür edenede ceza veririm. Küfür cahil insan işidir.” Şeklinde konuştu

—Sezer “Turgutluspor-0 Hakemler-1”—

Turgutluspor Başkanı Hakan Sezer: “ Futbolcularımız ile görüşüp bu hatalardan nasıl ders çıkarabiliriz konuşacağız. Takımı rakip oyunculardan ziyade, hakemlere karşı nasıl mücadele ettirebiliriz, bunu düşüneceğiz. Hakemlerle ilgili açıklama yapmak zorunda kalıyoruz. Bu maçın sonucu Turgutluspor-0 Hakemler-1’dir. Hakem elinde düdük olduğu için herzaman avantajlıdır. Yapacak birşey yok, hakemler böyle olduğu sürece teknik kadro, yönetim futbolcu ve taraftar olarak üzülmeye devam edeceğiz.

—Hocamızla Beraberiz—

Hocamızın ve futbolcu arkadaşlarımızın arkasındayız, hocamızla görüşeceğiz. Ben buradan stadın sağ tarafına gelen taraftarımızın hocayı eleştireceği kadar, takımı ateşlemek için desteklemesini isterim. Bu takım şuan, bu dar bütçeyle 24 puanla iyi bir konumdaysa, buradaki emeğin çoğu teknik ekibimiz ve futbolcularındır. Hocamızla beraberiz” dedi.

 

Bir Yorum Yazın